Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyikbe esélyeseb...

Cs. Joci kérdése:

Szerintetek melyikbe esélyesebb bejutni? (Szent István Közgazdasági Szakgimnázium és a Teleki Blanka közgazdasági Szakgimnáziumról lenne szó. )

Figyelt kérdés

A központim kb. 45 pontos lett. A jegyeimmel kb 40 pontot viszek. A Telekiben nincsen szóbeli, ezért a max szerezhető pontszám 150. A Szent Istvánban a max 200 és van szóbeli, de nem is ez a lényeg. Mivel még jövőhéten le lehet adni az osztályfőnöknek az iskola sorrendet, ezért még van időm gondolkozni.


A sorrendet így gondoltam:

1. Szent István Közgazd. Szakgimn., Nyek-Közgazdaság

2. Szent István Közgazd. Szakgimn., Közgazdaság

3. Teleki Blanka Közgazd. Szakgimn., Közgazdaság


Szerintetek melyik a legesélyesebb, amibe felvehetnek?

Mert az szerint adnám be a sorrendet.



2020. jan. 18. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

A Telekibe. De nem ajánlom azt az iskolát.


Én a Keleti Károlyba jártam. Többen is jöttek át a Telekiből, mert azt mondták, hogy nagyon rossz volt a környezet, a tanárok, az osztálytársak.

2020. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2020. jan. 20. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A Teleki konkrétan jobb, mint a Szent István. De hát ízlések és pofonok...hajrá!
2020. febr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Aki németet tanult, és ezt a nyelvet szeretné továbbra is tanulni, annak a Szent Istvánt tudom ajánlani, ugyanis a Telekibe nem számolják bele a németes pontszámot, mert az iskola csak angolt tanít, így egy németesnek kevesebb az esélye oda bejutni.

Ha kérdező angolt tanulsz, mind a kettő esélyes lehet számodra, és bárki másnak. :)

2022. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!