Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek középiskolába...

Szerintetek középiskolába vigyek majd magammal laptopot?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kell-e, vagy mások szoktak-e vinni magukkal, de én szerettem volna. Igaz eléggé nagy értéknek számít a többi holmi mellett, de azért remélem senki sem akarja majd lenyúlni. :P Szerintetek fontos vagy inkább hagyjam majd itthon?

2020. jan. 29. 02:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vigyél.
2020. jan. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 L.. István ***** válasza:
86%
Vigyél ha akarsz, de szükséged nincs rá.
2020. jan. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, órán úgyse lehet használni.
2020. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges, a legtöbb helyen nem lehet használni, elzárni sem feltétlenül tudod, egyébként meg kézzel írva is követhető az óra.
2020. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szükséges semmihez. Ha néha meg is kell valamit nézni neten, arra bőven elég a telefon. Ráadásul feleslegesen cipelnél akkora súlyt. Hacsak nem tudod előre hogy valamelyik nap mondjuk ottmaradsz órákig és dolgozol valami projekten/házin akkor nincs értelme szerintem.
2020. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Kivéve ha diszes vagy. Akkor engedélyezik a laptopot, írhatsz azzal órán. Egyébként nem szokták.
2020. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minek?
2020. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Kérdezd meg a tanárokat, az a legbiztosabb.
2020. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
76%

Csak ha koleszos leszel vagy simán kockulni akarsz szünetbe (órán?) mi legalább is ezt csináljuk így utolsó évben. Főleg angol órákon :D

Ha meg nem akarsz körmölni akkor jegyzetelésre is hasznos. De ha most mész csak 9.-be ne vidd. Ha csak nem elit suliba mész tele lesz az osztályod retardált kis barmokkal akik tönkre tehetik/elvehetik tőled.

2020. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!