Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most az utolsó félévem...

Ha most az utolsó félévem kezdetén döntöttem el, hogy szeretnék felvételizni tanár mesterszakra (levelezőre), és nem végzem el a 10 kredites tanár modulra felkészítő tantárgyakat, azért még van esélyem a felvételin?

Figyelt kérdés

El lehet végezni ezeket a mesterszakon is, vagy ezek nélkül nem vesznek fel semmilyen tanár mesterszakra, mert meg kell jelölni valahol, hogy ezeket elvégeztem?

Kérem olyan válaszoljon, aki biztos infót tud!


2010. júl. 30. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
TO:
2010. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tehát intézményenként változó?

mivel legalább három helyet kinéztem, örömmel vennék saját tapasztalatot.:)

2010. júl. 30. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Egyes egyetemeken valóban be lehet pótolni ezt a 10 kreditet. Én főiskolai tanulmányaim alatt megcsináltam a biztonság kedvéért,és jól tettem, mert egy bp-i egyetemre jelentkeztem, ahol a felvételinél a 10 kr-es tanári tárgyak átlagát vették. Szóval, elég nagy a gyanú, hogy ott fel sem veszik azokat, akiknek nincs meg a 10 kr. Úgy tudom, hogy részidős képzés keretében meg lehet csinálni bárhol, ahol van tanárképzés. Keresd fel az illető iskola tanulmányi osztályát, vagy írj mailt, és ők majd biztosan többet tudnak mondani ezzel kapcsolatban.
2010. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!