Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma tzt irunk bioszbol es nem...

Ma tzt irunk bioszbol es nem akarok bemenni mert 6-7 oraban irjuk. Nem tudok semmit mert bonyolult az anyag. Milyen kifogasokat keressek? Illetve hogy tudnam megoldani az igazolas reszet mivel anyam, apam nem fogjak igazolni megmondtak..

Figyelt kérdés
Ha 1 lesz a tz bucsut mondhatok az ev vegi 3 nap. Help!

2022. márc. 31. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van még szülői igazolásod, miért nem igazolják?

Nekem egyszer a gyerek nem tudott eléggé készülni, megengedtem hogy ne menjem, utána bepótolta a dolgozatot.

2022. márc. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szervusz! Melyik anyag?
2022. márc. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Én se igazolnám a gyerekemnek. Olyan nincs, hogy nem megy be, mert dolgozatot ír. Tanuljon, ha valamit nem ért kérdezzen a tanártól.
2022. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég sokszor volt, hogy igazolta anyukám az ilyet. Ha a szülő nem opció, menj el szemorvoshoz, fogorvoshoz, bőrgyógyászhoz, simán orvoshoz pont akkor.
2022. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
4. 3 hónap várakozás után majd elmehet.
2022. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, más országban laktam általános suliban és gimiben, nem tudtam, hogy így megy magyarba. Magán orvosoknál is?
2022. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Ott sincs azonnalra időpont. Minimum 2-3 nap, de van, ahol már 1-2 hét is van.
2022. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem se igazolt ilyet soha anya ezért rajottem hogy muszáj tanulnom akkor is ha nem ertem, akkor is ha nincs kedvem, de volt rá példa gimi alatt hogy nem mentem be első orara vagy elmentem 7.rol ha tényleg már sehogy nem ment, ilyeneken általában mindig kiakadt ha megtudta, amúgy háziorvos ad igazolast
2022. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!