Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte jogi kar első félév...

Elte jogi kar első félév mennyire húzós?

Figyelt kérdés
Most kezdem majd az első félévet.Kicsit izgulok így gimi után.Bár azt mondják az első év nem nehéz az Eltén,kevesen esnek ki,csak "bemelegítő"év.A gimiben,ahová jártam nem tanultam agyonra magam.Humán szak,nem volt gyötrelmesen nehéz.Itt viszont úgy hallom többet várnak el,;)kicsit ízgulok.

2022. aug. 18. 08:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
#9. Egy pár diploma után azért tudom azt is, hogy nem kell elájulni egy BSc BME-diplomától sem, de kell dolgozni érte. Ahogy a jogász végzettségért is. Mellesleg ismerek olyan ügyvédet, aki műszaki ismereteket szeretet volna szerezni, ezért beiratkozott BME-re és egyetlen tárgy bukása nélkül elvégezte épp a gépészmérnöki szakot úgy, hogy mellette dolgozott is. Most meg vannak levelezőn olyan évfolyamtársaim, akik előtte az ELTE-n tanultak TTK-n vagy IK-n, simán el tudják bukni bármelyik húzós tárgyat, pedig van némi tapasztalatuk a kemény vizsgákat illetően.
2022. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!