Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karral kapcsolatban valaki segítene? Köszönöm előre is <3

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén fogok érettségizni, amihez egy kis segítséget szeretnék kérni. A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karára szeretnék menni, ezen belül is a vám- és pénzügyőr szakra. Nem tudom, hogy jár/járt-e oda közületek valaki, de nagyon megköszönném, ha tudna válaszolni pár kérdésemre.

Íme:


Hogy telik ott egy átlagos nap?

Milyen az oktatás?

Él ott a nemek közötti megkülönböztetés?

Tárgyfelvételről én döntök?

A kollégium állapota milyen?

Tényleg egyenruhában kell bejárni az órákra?

Miről esik szó a pályaorientációs beszélgetés során?

A testnevelés órák része az úszás is. Ez igaz a vám- és pénzügyőr szakra is?

Milyen ott az egyetemi élet, közösség, tanárok?

Érinti a 2022. augusztusi törvényjavaslat ezt a szakot is? (olyasmit olvastam, hogy a katonák és a rendőrök béremelést kaptak ösztöndíjnál)


Hálásan köszönöm, ha valaki szán rám időt, hogy válaszoljon!! <3 Legyen szép napotok, a 12. osztályosoknak pedig sok sikert az érettségihez!



#egyetem #érettségi #váméspénzügyőr
2023. jan. 12. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most van az Educatio, van standjuk, menj el és kérdezd ezeket meg!

[link]

2023. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megyek most szombaton, tervben van, hogy pár kérdést ott is felteszek. Csak arra gondoltam, hogy egy jelenlegi/volt diák többet tudna mesélni olyan dolgokról is, amit lehet, hogy nem mondanak el (bár ne legyen ilyen:)). Köszönöm a segítséget, ment a zöld kéz rá! Szép estét!
2023. jan. 12. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
2023. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fog neked senki esszét írni.
2023. jan. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!