Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy tanár írathat dolgozatot...

Egy tanár írathat dolgozatot abból amit azon az órán tanított meg?

Figyelt kérdés
Egy oldalon olvastam hogy ilyet nem tehet viszont ez történik minden hétfőn és csak kíváncsi lennék hogy az oldal igazat mondott vagy tehetnek ilyet?
2023. máj. 16. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves tanár.
2023. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem, elvileg nem tehetnek, de nálunk meg olyan van, hogy amit azon az órán kéne megtanítania abból irat.
2023. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kólauborkával ***** válasza:
Nem ismerem a tanárt és nem tudom mennyire kemény dogák azok, de szerintem lehet csak azt mondaná, hogy az órai munkádat osztályozza, azt, hogy mennyire figyeltél.
2023. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Általánosban a biológia-földrajz tanárom a végén már az óra elején íratta a dolgozatot és aztán adta le az anyagot.
2023. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!