Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki mit fog tenni az idei...

Ki mit fog tenni az idei tanévben azért, hogy a tanárok ne hagyják ott a pályát, hogy ne maradjanak tanárok nélkül a gyerekek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Pl. nem hergelsz a tanárok ellen a gyk-n? Meghozol legalább ennyi áldozatot? Vagy mást? Mit?

2023. aug. 25. 10:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
35%

"Én meg több mint 23 évig, bocsika. :) "

Én pedig 123 évig.

2023. aug. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
20, milyen szakos vagy?
2023. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Az miért számít? Bármilyen szakos valaki, vigyázzon magára, nem? És nem, nem hiszem, hogy van olyan szak, amelyik esetében lehetetlen ezt megtenni. Csak akarni kell. Nagyon is fontos akarni. A gyerekek érdekében. Mert nem az az érdekük, hogy elmeneküljünk mind.
2023. aug. 27. 16:07
 24/25 anonim ***** válasza:
57%
23, ja értem, tehát közöd nincs a tanársághoz... Azért te is érezned, hogy igenis van különbség szakok között
2023. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Gondolom, hogy van, igen, de nem értek mindegyikhez, nyilván. Viszont nincs olyan szakos, akit lenéznék, hogy neki mennyivel könnyebb dolga van! Mindegyiknek ugyanannyira nehéz - csak mindegyiknek másképpen. Nálunk pl. több rajztanár is kidőlt a sorból egymás után, pedig kívülről talán úgy tűnhet, hogy egy rajztanárnak kb. semmi dolga ahhoz képest, hogy mondjuk egy magyar szakos mennyit javít.

A saját szakomról tudom azt is, hogy ebben hogyan tudnám tönkretenni magam, hogy mi lenne a szartanárság, meg azt is, hogy kb. hol van az a bizonyos arany középút. És úgy döntöttem, nem leszek a munka hőse. Inkább tanár leszek. Hosszabb távon, mint amilyen távon akkor bírnám, ha én akarnék lenni a legjobb, meg mindig mindent meg akarnék tenni, amit csak meg kéne tenni ideális esetben. Nem érdemes belehalni, ha amúgy valaki szeret tanítani. Bele kell kalkulálni a körülményeket, amiket minél régebb óta tanít valaki, annál inkább fel tud mérni előre.

2023. aug. 27. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!