Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gábor Dénes Egyetem szar iskola?

Gábor Dénes Egyetem szar iskola?

Figyelt kérdés
Miért ilyen alacsony a ponthatár, ha egyetem? Pl BME, ELTE, Óbudai nál sokkal több pont kell felvételihez.
2023. aug. 29. 14:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Gdf en is bme s tanár tanít
2023. okt. 8. 21:16
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

Igaz, csupán nem ugyanazt, lényegesen kevesebb amit lead és amit visszakérmek.

Bár sokaknak ez is nagyon nehéz.

Sok tanár átoktat és akikkel beszéltem, azok külön kezelik a GDF-et.

2023. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
68%

"Gdf en is bme s tanár tanít"


Ez kb olyan mint amikor egy tanár óraadó egy neves gimnáziumban és mellékállásban oktat kisegítőben is. Egyértelmű, hogy nem azt az anyagot oktatja le, hanem jóval könnyített formában, ezzel a tanárok is tisztába vannak és meg is van mondva nekik, hogy nem kérhetik és oktathatják le ugyanazt a GDF-en, mind a BME-n, mivel jóval alacsonyabb szellemi képességű hallgatók járnak a GDF-re, akik képtelenek megugrani a megfelelő szintet.

2023. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!