Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány óra lehet egy héten...

Hány óra lehet egy héten maximum? Nektek mennyi van?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg hogy idén heti 36 órám lesz a 13. Évfolyamon. Hogy képzelik ezt? Tavaly 31 volt a tesivel, osztályfőnökivel együtt, most ez a 36 óra mind tömény tanóra. Egyáltalán legális ez? Legszívesebben kinyírnám magam xd

2023. szept. 1. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Technikumban teljesen legális. A szakmai tárgyakat nem tudják letanítani nektek.


Ha nem tetszik akkor kiíratkozol és a problémád megoldva.

2023. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Hiába pampogsz de akkor is úgy van ahogy írtam. Technikumban a 13. évfolyamon általában van 4-5 óra idegen nyelv és 31+ szalmai tantárgy. Így simán összejön a heti 36 óra.


www.google.com --> óraszámok technikumban --> megnézed az első három találatot (lLehet, hogy még a saját iskolád óratervét is megtalálod. Ezért legális, de nyugodtan perelheted az iskoládat legfeljebb hülyének néznek majd. Ezt természetesen anno kilencedikes korodban biztosan alaposan átolvastad.)


Ha nem tetszik akkor kiíratkozol és a problémád megoldva.

2023. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
2. Miért ne lenne legális? Évfolyamokra le van osztva, hogy egy tárgyból mennyi az óraszám. Ha 36 jött ki, akkor annyi lesz. Nem olyan ritka dolog ez. Tanulni kell.
2023. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is kb 36 volt szakgimiben mindig.
2023. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez eléggé szomorú...
2023. szept. 1. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gimiben 10-11-ben 38 órám volt hetente. Ebben meg csak 3 tési volt meg 1 osztályfőnöki. Minden nap 8 óra volt, kivéve pénteken, amikor 6. Ki lehetett bírni, ne aggodj! Neked csak 1 év lesz.
2023. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nyilván ha nem baromkodnának az alacsonyabb évfolyamokon a mindennapi tesi órával (aminek 0 azaz zérus értelme van) akkor nem lenne ez, mert simán belefért volna az a pár óra és akkor most nem szenvednél. De ti akartátok, ti szavaztok minden alkalommal ezekre. Itt az eredménye. Persze amikor jön a következő választás mindenki csak az egy zsák krumplira fog emlékeznoi, de azt már agyilag nem tudja összerakni, hogy az előző években mennyit szívtak ezek miatt.
2023. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!