Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezek a tanárokat/professzoroka...

Ezek a tanárokat/professzorokat értékelő Neptunos kérdőívek amik a szemeszterek végén szoktak lenni befolyásolnak valamit?

Figyelt kérdés
Csak a tanár látja a visszajelzést?
dec. 14. 01:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem. A tanáraim állítása szerint el se jut hozzájuk az eredmény.
dec. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik egyetemen. Nálunk (SE) volt akit az OMHV miatt kirúgtak. Az eredmények nyíltan megtekinthetőek a szöveges értékeléssel együtt. Ahol én dolgozom, ott minden évben nagy pörgés van rajta, hogy mit jeleztek a diákok. Persze hülye nem vagyok, sok helyen nem érdekli az oktatókat.
dec. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok. Természetesen az OMHV anonim, és az oktatókról írt véleményt mindig az oktatók kodjával látni, ha a hallgató neveket ír, azt kisötétítik.
dec. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3, ami vicc, tekintve, hogy kód alapján is beazonosíthatók.
dec. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Lehet hogy ez nekünk nem publikus? Úgy látom, hogy csak ilyen átlagok vannak megosztva belőle, pedig nagyon érdekelne (Károli) :(

dec. 14. 07:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitöltöd, tárgyfelvételnél lesz egy kis előnyöd ha jól tudom, a legtöbb helyen.
dec. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Tanulatlan, tudatlan diákok értékelik a tanár tudását?!

Ugye, ez vicc?

dec. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7, egészen pontosan ki írta, hogy a tudásukat?

Mert nem erről van szó.

De aki 10 percet késik, majd elmeséli a fél életét tanítás helyett, az menjen mesemondónak.

Vagy aki minden órán elmondja, hogy 50 kérdéses teszt, majd beülsz a vizsgára, és olvasod a fél órája küldött mailt, hogy nem volt ideje tesztet összerakni, úgyhogy 5 esszé.

Vagy aki tudja, hogy a megadott könyv könyvtárban nincs, kb két éve boltban sincs már, és szeptemberben megígéri, hogy felveszi a kapcsolatot a kiadóval. Majd két nappal a januári vizsga előtt közli, hogy a kiadó nem tud segíteni, de tessék, odaadja nekünk pdf-ben.

Vagy aki közli, hogy tesz magasról az esélyegyenlőségi előírásra, nincs szóbeli vizsga a látássérültnek, oldja meg.

dec. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hetes, nem a tudását értékeljük elsősorban, hanem azt hogy mennyire volt felkészült/segítőkész/igazságos stb, a tananyag átláthatóságát, a számonkérés teljesíthetőségét, az előadásmódot illetve olyan adatokat is gyűjtenek, hogy hány órára nem mentél be/hány óra maradt el. Szerintem egy tanárnak ez nagyon jó visszajelzés lehet, ha érdekli hogy mit gondolnak a diákjai
dec. 14. 08:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Nalunk ez alapjan kapnak plusz penzt. Ha pedig X atlagot nem ernek el, akkor elkuldik oket “fejtagitasra”, mert akkor nem okes valami.
dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!