Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gyerekemnek lenne sélye az...

A gyerekemnek lenne sélye az alábbi gimnáziumokba ? Fazekas, Eötvös, Apáczai, Szent István, Veres Pálné. Mindegyikben reál szakra menne, ahol csak lehet.

Figyelt kérdés
46 pontos matekot írt és 40 pontos magyart. Kitűnő a bizonyítványa.

#felvételi #Eötvös József Gimnázium #Fazekas Mihály Gimnázium #ELTE Apáczai csere János gimnázium és kollégium
febr. 9. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Szent Istvánba és VPG-be szerintem van esélye. A többi sem reménytelen.


Mivel akár 10+ iskolát is megjelölhettek így én a helyetekben mindet beraknám az jelentkezésbe pár kevésbé erős gimivel együtt. Aztán majd meglátjátok, hogy hová hívják be szóbelizni.

febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az Apáczai matek-fizika és az Eötvös matek tagozat szóbeli behívása elég necces (de nem lehetetlen), ebben a két suliban a természettudomány tagozatra van nagyobb esély, hogy behívják szóbelizni.

A másik három suliba minden valószínűség szerint bejuthat szóbelire.

Ha behívják, akkor egy jó szóbeli elég lehet a suliba való bekerüléshez.

febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
E5vös termtudra van esélye, a többit nem tudom. Engem humánra vettek fel anno 38 matekkal és 47 magyarral. Viszont mivel a termtudon a matek felvételi többet ér, ezért a 46 pont matekjával+jó szóbelivel simán. Viszont a matekra nem sok esély van, oda jóval több pont kell...
febr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!