Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2 hónap alatt emelt biosz,...

2 hónap alatt emelt biosz, kémia, fizika?:D

Figyelt kérdés
Sziasztok, ennyi idő alatt ha reggeltől estig tanulok, sikerülhet? Az érettségit már megcsináltam egy éve, azonban csak mostanra sikerült eldöntenem, hogy orvosira szeretnék menni, így jelentkeztem az érettségikre.

febr. 26. 13:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
KIzárt!
febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek 3 emelt, miért nem elég 2?
febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Esélytelen ha csak nem vagy egy zseni.
febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Te nagyon el vagy tévedve.
febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Biosz+kémia elég.
febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell mind a 3?


Egyébként a három együtt esélytelen. 0-ról indulsz vagy van már valami tudásod? Biosz még úgy elmegy, akár összejöhet, kémia/fizika húzósabb.

febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Biosz teljesíthető 2 hónap alatt elég jó eredménnyel, de a kémiát felejtsd el.
febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 NTBS ***** válasza:
82%

Szerintem a fizika felesleges.

De elég nehéz, ha most kezdtél tanulni.

febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
9. Nem, csak reálisan látják. Mert egy időben kellene 2 tantárgyból nagyon jól teljesíteni és a biosz is nehéz és elég kiszámíthatatlan. A lányom, aki már orvos, sőt szakorvos is világ életében kitűnö volt, mégis kellett 1 tanév, hogy mindkét tárgyból penge legyen.
febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szinten vagy? Egyébként szerintem kizárt dolog, mert a biológia- kémia/fizika párok is irtó nehéz érettségik, nemhogy a három együtt. Egyébként nem értem, miért jelentkeztél mind a háromra, miért nem elég kettő?
febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!