Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2 hónap alatt emelt biosz,...

2 hónap alatt emelt biosz, kémia, fizika?:D

Figyelt kérdés
Sziasztok, ennyi idő alatt ha reggeltől estig tanulok, sikerülhet? Az érettségit már megcsináltam egy éve, azonban csak mostanra sikerült eldöntenem, hogy orvosira szeretnék menni, így jelentkeztem az érettségikre.

febr. 26. 13:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

Egyetemen ilyen mennyiségű anyagokat hetek alatt kell megtanulni, főleg orvosin. Ehhez kell egy rutin, amit az egyetemi évek alatt, jobb esetben az első vizsgaidőszakban szerez meg az ember.

Nem sok esélyt látok arra, hogy ebben a tavaszi vizsgaidőszakban fényes eredményt érj el (meglenni meglenne, de kettessel nem fognak felvenni). Ezt nem azért mondom, mert nem vagy elég okos, hanem nincs vizsgatapasztalatod, amikor ekkora mennyiségű anyagot kell rövid idő alatt megtanulni és visszaadni.

febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
33%
Egy atlag embernek sikerul aki elkotelezi magat erre. Ha csak olvasgat meg turo rudizik helyette, ugy persze teljesithetetlen.
febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is engedd el... Majd jövőre!
febr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Azta, köszönöm a válaszokat!:D


Már jelentkeztem, így vissza már nem vonhatom.

Amiatt szeretnék 3 emelt érettségit, mert külföldön szeretnék orvosi egyetemre menni.


Szerintem attól, hogy még senki sem csinálta meg ennyi idő alatt mind a hármat 80%osra, nem jelenti azt, hogy én ne lehetnék az első:)

Meg kell próbálni


Köszönöm a némi biztatást!:))

febr. 27. 12:00
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező indokolatlanul nagy önbizalmad van. Elég nagyot fogsz koppanni. A külföldi egyetemeken pedig külön felvételi van, nem sok értelme lesz a 3 emeltednek. De aki még ezzel sincs tisztában, annak nem jósolok nagy orvosi karriert.
febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

Sok sikert hozzá!


Az biztos, hogy kemény hónapok elé nézel. Ha esetleg megírnád majd hogy sikerültek, én kíváncsi lennék. Melyik egyetem a cél?

febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
19%

15


Ha van plusz beszamithato pontya akkor nem biztos hogy koppan meg ha rosszul is sikerul es ez egyebkent okos is, mert ha jo mind a harombol akkor ha az egyik gatya akkor szamithat a masikra, hogy egyszerubb volt-e esetleg vagy lesz-e.

febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

13:36

Feltétlenül le fogom írni! Ha sikerül, hátha másnak is motivációt fog adni!:))

febr. 27. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!