Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha a gyermeket...

Mi történik, ha a gyermeket egyetlen középiskolába sem vették fel?

Figyelt kérdés
Nem rossz tanuló, 3,5-ös átlaga van. Ilyenkor kijelölnek egy iskolát, ahova a gyerekeket mindenképp fel kell venni? Honnan tudom meg, melyik iskola ez?

ápr. 30. 10:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy. Ha hatodikos akkor újrapróbálja két év múlva, ha nyolcidakos akkor szakközépbe meg lehet próbálni
ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem sértésként de azért a 3,5 ilyen korban elég rossz átlagnak számít.
ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2. Nem sertesz meg, de nem ez volt a kerdes. Szerinted a 2-es gyerekek nem leteznek? Vagy mi a mano? A kerdes az volt, ilyenkor mi tortenik. Nem tudom, ez a komment mire volt jo...
ápr. 30. 10:53
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Válasz volt a kérdésedre.

Meg kellett volna gyengébb iskolákat is jelölni az eredmény tudatában.

Érdeklődj utána szakközépiskoláknál van még hely valahova. Vagy érdeklődj az Oktatási Hivatalnál.

ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
*van-e még hely
ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Nyilván túl lettek lőve az iskolak, amiket beortatok. Mentőiskola is kellett volna, legalább kettő, ahova tuti bejut 3,5 - os átlaggal és egy közepes írásbelivel.


Nem jelölnek ki semmit, neked kell utánajarni, telefonalgatni a szóba jöhető technikumoknal, szakképzo iskoláknal, hogy van e üres helyük.


Illetve majd az Oktatási Hivatal honlapján is fent lesznek az üres helyek.

ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

"Nem rossz tanuló, 3,5-ös átlaga van"


Miért nem a szintjének megfelelő, gyenge iskolákat jelöltél meg?

ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 4,7-es átlaggal és egy 71 pontos írásbelivel nem jutott be az első 3 gimibe. Amik nyilván teljesen közepes, átlagos gimik voltak.. "csak" a negyedik, alsó ketegorias gimnáziumba.


Szóval nem tudom miket jeloltetek meg, de pár technikum és még több szakképzo sulit kellett volna.


Most keresned kell önállóan sulit neki.

ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
68%
Nálunk volt akit nem vettek fel tavaly. Kerestek neki iskolát ahová még befér.
ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!