Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt törire hogyan készüljek...

Emelt törire hogyan készüljek majd?

Figyelt kérdés

Most vagyok 10. osztályos, és arra gondoltam, hogy majd történelemből szeretnék emeltezni. Mikor kellene tudatosan elkezdeni készülgetni? Vagy ennyire előre nem érdemes?

Bár szeretném előre megkönnyíteni a dolgomat

17l



máj. 3. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit

Tanuld a középszintű anyagot

Addig még úgyis meggondolhatod magad

Ráér az utolsó egy két évben készülni

máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, amit egyelőre tehetsz, hogy figyelsz órán, óráról órára tanulsz amikor csak teheted, és megtanulod jól használni az atlaszt

De bőven ráérsz még :)

máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj oran, tanulj rendszeresen, majd menj tori faktra.
máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Emelt érettségire fakton szokták felkészíteni az embereket.

Ez 11.-12. osztályban van. 10. év végén kell jelentkezni. Szóval jelentkezel töri faktra, és majd Szeptembertől két éven át ott felkészítenek.

#2 az atlaszt módjával ajánlgatsd, mert emelten csak az esszéknél lehet használni.


Én most fogok emelt történelmet írni.

máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!