Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért ilyen szánalmasak az...

Miért ilyen szánalmasak az osztálytársaim, és az egész iskolám? Tovább lent!

Figyelt kérdés
Ha valaki mondjuk 5-ös kap, rögtön az egész osztály: STRÉBER! Ha valaki v végén kitűnő lesz, vagy fél évkor, mindenki az egész iskola stréberezik neki. Én sem szeretem őket, meg ilyenek, de ha el akar valamit érni az életben, és el akarja tartani a családját, vagy neki tetszik mondjuk a jogász pálya, vagy valami hasonló, amihez kell iskola, akkor azt miért kell kigúnyolni, kiröhögni? Azért, mert nem napi 20órában kapálni akar havi 50ezer forintért? Nem értem őket komolyan... És ha 4-es nél rosszabbat kapnak, nagy menőnek hiszik magukat.
2011. jan. 9. 17:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, hanem akárkiről.
2011. jan. 9. 17:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük foglalkozni. Engem is piszkáltak, mert kitűnő voltam utolsó 2 évben, de aztán bevallották, hogy igazából irigyelnek, mert lényegében oda megyek továbbtanulni, ahová akarok.
2011. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Sokan azt is piszkálják, aki tudja, hogy egyetemre akar menni. Csak azért, mert kezdeni akar valamit az életben, még nem kell piszkálni. Én inkább fel néznék rá... És követném a példáját.
2011. jan. 9. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ugyanez van velem is, de szinte már hozzászoktam... Egyszerűen nem lehet velük mit kezdeni, de valószínű, hogy később talán máshogy fogják látni a dolgokat, és rájönnek, hogy nem ártott volna néha tanulni... Én általánosba járok, de nyugtat a tudat, hogy már csak egy fél év, és utána mindenki máshova megy, és elkerüljük egymást.
2011. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
általános vagy középiskola?
2011. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj már, ez olyan alap poén... -.- Ne legyél ilyen nyafka.

Nálunk is ez ment, sőt, most is ez megy egyetemen. Strébereztük egymást, kinek sikerült épp jobban. És nézd csak, nem kapálok a földön, hanem az általad is említett jogász pálya felé haladok.

Legyen humorod. Anélkül igen szar életed lesz.

2011. jan. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nyafogok, nem velem csinálják. De az a pláne, ez nem humor. Mert lesz mondjuk egy versenyen első, akkor stréber. Humorból. De ezek még le is égetik vele az embert...
2011. jan. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!