Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki a Corvinus Egyetem...

Jár valaki a Corvinus Egyetem Közigazgatási karára? Érdemes oda menni? Nehéz?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki,hogy ide fogok jelentkezni és szeretnék néhány infót gyüjteni róla. Milyen a légkör,a tanárok, a nehézsége,esetleg,hogy merre lehet ezzel a diplomával elhelyezjedni,milyen a kolija meg hasonló dolgok. Ha tud valaki valamit kérem írjon...köszönöm :)
2009. jan. 31. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Akkor menj oda, ha önkormányzatban vagy polgármesteri hivatalban szeretnél dolgozni. Ott jó, ha bekerülsz, de igazából kihalásos alapon van állás.

A suli tiszta jog, amihez fenék kell. Ha szereted, hajrá. Amit javasolok ebben az esetben, a jogász szak. Többre mész vele, bár jogászból is rengeteg van. A tanárok hmmm...jók. kemények. És nem egyszerű vizsgázni náluk. Diákok...Vannak jó fejek és kevésbé. De mint tudjuk, a legjobb fejek a bme-n vannak :)

2009. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretem a jogot,de úgy gondolom a jogász szak nekem túl sok lenne meg oda 2 nyelvvizsga kell ide pedig csak egy és az nem kis előny(pláne nálam).
2009. jan. 31. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajj a műszakisok lecsapnak a fiatal Corvinusos jelöltekre :D Én nem oda járok, én Közgázos vagyok. Imádom, a tanárok nálam nagyon, de nagyon jók és egy Corvinusos diploma csak egy Corvinusos diploma.
2009. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!