Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szentendrei Móricz Zsigmond...

Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium milyen suli?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek róla, kb hány ponttal vennének oda fel? :D :O
2011. jan. 22. 19:04
1 2
 11/16 anonim válasza:
83%
Szerintem is elgurult a gyógyszere az eposzt író "kollégának". Nekem minden osztálytársam jó helyre került, sok jó tanár volt/van. Állami iskola kevés pénzből, de messze az átlag feletti fejlődéssel, évről évre új fejlesztések vannak.
2015. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Ez egy nagyon szar iskola ide ne menjen senki. Semmi követelmény a diákok a tanárok fejére nőnek egyetemi felvételi esélytelen. Alhumanum érvényesul ha soha nem tanulsz semmit akkor is négyes vagy ha néha tanulsz akkor te vagy a zseni és csillagos ötös. A diákok pofatlanok követelmény nulla osztálykozosseg úgyszintén.
2021. ápr. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Igazgató játssza a jópofa tanárt de fegyelmet nem követel ő sem ha akarsz beszolsz a tanárnak alszol eszel iszol az órán de mégis megkoszonik hogy ide jársz. Tehetségtelen fegyelmezni nem tudó középszerű tanárok gyülekezete. Ilyen színvonalú gimnázium kevés van az országban.
2021. ápr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
13-as te most ide jársz? A te válaszod a legfrissebb... ha valóban ilyen a suli, akkor miért van ilyen magas ponthatárral a felvételi? Mi is néztük a tandem tagozatot jövőre , de így azért elbizonytalanító . Köszi a választ!
2021. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Aki leírta ezt a sulit, az biztos nem oda járt vagy valamiért nagyon haragszik valakire onnan vagy lehet, hogy neki túl magasak voltak a követelmények... ugyanis, az én lányom odajár, nyelvi tagozatra, most 10.-es... teljes mértékben meg vagyunk elégedve az iskolával... jófej és rendes tanárok, az igazgató és helyettese előtt le a kalappal... az osztályfőnök szuper, az osztálytársak normálisak, a lányom nagyon szeret oda járni... a követelmény magas, rengeteg a tanulni való, de még az online oktatás is teljesen rendben működött, minden órájuk meg volt tartva, a tanárok elmagyarázták rendesen a tananyagot, dolgozatokat írtak, feleltek még akkor is... ja, igen,majdnem elfelejtettem megjegyezni, hogy szerintem nagyon jól néz ki belül a suli, most voltak felújítások és továbbiakat is terveznek, kívül pedig olyan, mint egy gimnázium, nem tudom, mit várnának még el azok, akik szapulják... én és a lányom is csak ajánlani tudjuk bárkinek a Móriczot...
2022. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez nagyon gyenge iskola, senkinek nem ajánlom.
2022. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!