Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy mondjam el apunak, hogy...

Hogy mondjam el apunak, hogy megbuktam matekból félévkor?

Figyelt kérdés

1,5 lettem és nem kaptam meg a kettest... szerintetek? hnap szülői mindenképpen...

amúgy 13.os vagyok mert nyelvi előkészitőn is voltam


Szerintetek kifogom tudni javítani? félévig csak geometria volt...és aznagyon nem megy :S


2011. febr. 1. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul érettségi előtt buktál meg félévkor? Az derék...

Nem hiszem hogy nagyon ki tudnád javítani maximum egy kegyelemkettessel... Érettségivel mi lesz így?


Hogy mondd el faterodnak? Hát egyenesen, nyíltan. Állj elé és mondd el a helyzetet.

2011. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Hidd el lesznek még nagyobb gondjaid is az életben.Egyszerűen, őszintén valld be.
2011. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apád is megéri a pénzét, ha eddig még nem kérte el azt az értesítőt. Rég lejárt a határidő, mikor meg kellett kapnod. Hát mondd el egyenesen, ess túl rajta.
2011. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írjál emailt vagy levelet, aztán tűnj el pár napra. :) Bocs, de tényleg ne ez legyen már a legnagyobb problémád, illetve most már ne. Szegény biztos agyvérzést kap...nem irigylem.
2011. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!