Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Waldorf iskola?

Milyen a Waldorf iskola?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Ha szükség van rá akkor egész hasznos, de egyébként csak ilyen figyelemhiányos gyerekeknek van szóval normál képességű gyerekeknek nagyon is ártalmas. Visszafejlődnek aztán az életben nem érnek el semmit.
2011. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Itt le van írva kb tízezer oldalon. De készülj fel az indulatokkal teli habzó szájú hozzászólókra mind a pro és kontra oldalon!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=Waldorf&sbmt..

2011. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
40%
En 1-4 altalanosban olyanba jartam, es nagyon szerettem. Valamint orvosi egyetemre megyek, nem utcasepro tanfolyamra, szoval nem kell altalanositani az ilyen oktatassal kapcsolatban.
2011. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
56%

Az első válasza nagy hülyeség!!!

Én oda járok, és nagyon jó! A 8.-os központi felvételit megírtam, (csak kíváncsiságból, nem adtam be sehová) és nagyon jó lett, úgyhogy csak ajánlani tudom!

2011. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nagy szenvedés volt, egy évet jártam oda, hatodikos koromban. Addig államiba jártam, de elköltöztünk, és szüleim átvittek Waldorfba... Életem legrosszabb éve volt. Aztán szerencsére elvittek hatosztályos gimnáziumba, szóval nem kellett tovább kibírnom.
2011. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó iskola! Én Waldorf gimnáziumba járok néhány éve és nagyon szeretem!
2012. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én waldorfba járok és jó de a nyelvtanítás az nekem nagyon nem tetszik
2013. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Orvosira mész.. mennél. Rengeteget kell tanulni az emelt szintű érettségikre, amennyit te még a 12 év alatt sem tanultál a Waldorf iskolában. Sokan azt is elfelejtik, hogy az egyetemre nem csak bekerülni kell, hanem bent is kell tudni maradni. Egyetemen vizsgák vannak, ott nem kedved szerint, amikor szeretnél, tanulsz.
2013. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
73%
Nekem egy volt Waldorfbeli társam kijárta az orvosit és le is diplomázott belőle... Én is Waldorfba járok, pont olyan az érettségi, mint bárhol máshol, és egyáltalán nem akkor tanulunk amikor kedvünk van.
2013. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Tanár és igazgató függő nagyon.Ha egyik se ért ehhez a módszerhez,annyit ér,mint egy szarabb állami iskola kb. Pl. Solymáron jó a Waldorf oktatás.Mint ahogy két állami,két Waldorf iskola se egyforma,így általánosítani nem lehet.
2013. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!