Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jó döntés? (Tovább...

Szerintetek jó döntés? (Továbbtanulás. )

Figyelt kérdés

Jelentkeztem idén a BCE-KIK nemzetközi igazgatási szakára, ha minden igaz, fel is vesznek. Ha úgy alakul, jövőre be szeretnék iratkozni az ELTE-re anglisztikára, és 2. tanárinak olaszt vennék fel.

Alapvetően humán beállítottságú vagyok, szeretek írni, és könnyen tanulom a nyelveket. Nem akarok ,,főállású" bölcsész lenni, mert egyrészt nem szeretek olvasni, nem bírom a sznobságot, másrészt meg sem tudok élni belőle, illetve jó lenne azért némi gyakorlati tudást is szerezni.

Ti hogy látjátok?


2011. máj. 23. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretsz olvasni, akkor felesleges a bölcsészkarra járnod. Csak egy olyan kamu papírod lesz róla, ami mögött nincs tudás (azt ugyanis a sok-sok óra olvasással lehet elsajátítani).

Miért nem elég a nemzetközi igazgatás?

2011. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, egyik egyetemen sem kell olvasni.
2011. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért is gondoltam még a BTK-ra, mert tanárként is el tudnám magam képzelni. 3.-nak idén is megjelöltem, direkt azért csináltam az emelt szintűt. (Sajnálnám, ha kárba veszne. :D Na jó, ez nem ok.) Meg az ELTE-n annyi lehetőséget látok arra, hogy írással foglalkozzam. Ezzel kapcsolatban egyébként megfordult a fejemben, hogy kom-médiára menjek az igazgatási szak után, de ezzel kapcsolatban meg azért vagyok tanácstalan, mert a BCE-TK nívósabb, de az ELTE (a humán beállítottsága miatt) közelebb áll hozzám.
2011. máj. 23. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:

rossz hír: jövőre a BCE-KIKből NKE lesz.

(ZMNE+RTF+BCE-KIK)

ennyit a hírről. :)

2011. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de a BCE-TK vszínűleg Corvinus marad, a TK-ra értettem, hogy nívósabb.
2011. máj. 24. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!