Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetemen mérnök...

Miskolci Egyetemen mérnök info szak képzés mennyire leterhelő? -- >

Figyelt kérdés

Matekból 4es voltam, info 5, a szakangol is megy, éredekl a terület is.


Szerintetek mennyire jó egyetem a miskolci? Ha jól tudom, a programozás is beletartozik a szak képzésébe.

Tavaly felvettek, de halasztottam, most nem tudom elkezdjem-e ősszel. Esetleg valakinek személyes tapasztalat?


2011. jún. 4. 18:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és 1 kicsit értek a php-hoz, bár nem tudom, ez számít-e.
2011. jún. 4. 18:47
 2/11 anonim ***** válasza:
NEEEE!!! Nagy hagyománymajmolók. Én UTÁLTAM!!!
2011. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mit értesz hagyománymajmolók alatt? Én nem akarok az egyetemi hagyományokban részt venni, ha arra gondoltál(Balekoktatás meg hasonlók)
2011. jún. 7. 17:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam meg ezt az oktatást meg ilyesmit, kb le is néztek emiatt. És ez eléggé rányomta a bélyegét az egyetemi éveimre. Sajnos.
2011. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én sem akarom megcsinálni ezt, (mert a többséggel ellentétben én nem iszom alkoholt). Szóval akkor ennyire számít, hogy ki vesz részt benne? Csak a diákoknál, vagy az oktatók is ilyenek?


visszatérve az elejére, tudsz írni a fő kérdéssel kapcsolatban?

2011. jún. 7. 18:56
 6/11 anonim ***** válasza:
A ME mérnök infó elég leterhelő, kérdésedre válaszolva. Ha a matek jól megy, akkor egy gonddal kevesebb, nem gond, később nem fog menni. Diszkrét matek, analízis, hadd ne soroljam... De azért meg lehet csinálni! Viszont, erősen ajánlom Neked, hogy illeszkedj be minden tekintetben, gondolok itt balekoktatás, stb. Ha nem keresztelkedsz meg, akkor pl nem hordhatod az egyenruhát, nem avathatsz gyűrűt, a szakestélyeken sem vehetsz részt, ezek azért meghatározó pillanatai a MEn töltött éveidnek. Gondold meg!
2011. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Látod, erről beszélek. Máris jön itt gondolom egy olyasvalaki, aki überfirmának képzeli magát. Ez az egész csak arról szól, hogy ki mennyire részegedik le minden nap, és hogy ez milyen jó meg szép, közben meg...na mindegy.

Amúgy első voltam.

2011. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, rosszul gondolod, én sem mentem át mindezeken! És pontosan ezért mondom a kérdés feltevőjének, hogy gondolja meg, mert én is kihagytam ezt az utat, ki vagyok zárva mindenből, tehát a szakestélyekre be sem tehetem a lábam, nem lehet gyűrűm, egyenruhát nem vehetek fel, szalamanderen sem vehetek részt. Én egyébként azért hagytam ki, mert nehezen tűrtem, hogy egy negyedéves gépészhallgató késztessen arra, hogy harisnyában flangáljak az épületben és járjak kifestve meg szagolgassam más gatyáját... Ennyit erről.
2011. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megint én, nem muszáj, hogy az egyetem arról szóljon, hogy kinek mennyire megy tönkre a mája a diplomaosztóra, de hát Istenem, ezek az évek fiatalkorunkhoz tartoznak, ha így, akkor így!
2011. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Viszont, erősen ajánlom Neked, hogy illeszkedj be minden tekintetben, gondolok itt balekoktatás, stb. Ha nem keresztelkedsz meg, akkor pl nem hordhatod az egyenruhát, nem avathatsz gyűrűt..."

Én ezekkel pontosan tisztában vagyok. És ennek tudatában sem akarok a lerészegedős bulikban benne lenni. Nem ivászat céljából jelentkeztem egyetemre, hanem tanulni.


Én viszont alapból nehezen tudok beilleszkedni, mert nehezen nyílok meg, és mert nem vagyok hajlandó jópofizni egy nem szimpatikus alaknak. És nem gondolom, hogy a közös ivászat segítene ezen, mert akiről eldönti egy baráti társaság, hogy nem veszik be őt a körükbe, az az elhatározásuk a bulira is érvényes.

2011. jún. 8. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!