Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az osztályfőnököm kötelezhet...

Az osztályfőnököm kötelezhet arra, hogy vegyek részt a szalagavatón és a ballagáson?

Figyelt kérdés
Szeptembertől végzős leszek és ugye az utolsó éven van szalagavató és a ballagás. Nos, én egyik eseményen sem szeretnék részt venni és azt szeretném megtudni, hogy kötelezhet-e arra az osztályfőnök, hogy részt vegyek ezeken az eseményeken? Esetleg valaki, aki volt hasonló helyzetben megírhatná, hogy ő hogyan oldotta meg.
2011. júl. 11. 02:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
áá hagyjad, nálunk is voltak 4-5-en, akik nem táncoltak, de a tanárok le se sz@rták, mit érdekelné őket, h táncolnak-e vagy sem, főleg, hogy ez lehet anyagi gond miatt. Hidd el, nem ezért kérdeztek bele érettségin olyanba...
2011. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó barátom volt a bizottságban, engem nem érettségiztetett, de megkérdeztem h miért volt XY szemét vele? Azt mondta, hogy mert nem volt elég aktív a szalagtűzőn, meg egyebek...
2011. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálunk vannak ilyen hülye tanárok... Azt hiszi mindent tud, és akkor már neki mindent szabad, de mindenki utálja, a tanárok is...
2011. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan munkanapnak számít, mint a többi, tehát igazolnod kell a hiányzásod. De nincs olyan, hogy kötelező.
2011. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Á, nem hiszem hogy igazolni lehet/kell, mert a szalagavató az tanítási időn kívül szokott leni (este v délután) a ballagás pedig általában szombaton.
2011. júl. 12. 19:59
 16/18 anonim válasza:
100%

Kikérem magamnak, attól nem vagyok gyík mert nem táncoltam anno szalagavatón.

Semmi kedvem nem volt hozzá, mert egy akrobatikus fos táncot találtak ki, én meg kihagytam. A keringőben benne lettem volna, de ebben nem.


Azért a szalagot átvettem meg ballagáson is voltam. Soha nem bántam meg, hogy nem táncoltam pedig már régen volt az. Letettem az érettségit és most vígan élem az életem, és nem sírom vissza a középsulis éveket, mint annyian. :P

2011. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a kivételek erősítik a szabályt
2011. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bántam meg, hogy nem táncoltam a szalagavatón. És én sem vagyok gyík...
2011. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!