Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni egyetemen matematika...

Debreceni egyetemen matematika szakon első évesként milyen tanácsot adnátok milyen órákat érdemes felvenni és aki ismer professzorokat akkor kinél mit érdemes vagy mit nem?

Figyelt kérdés
Minden információ érdekel ezzel kapcsolatban. Normális válaszokat légyszíves....továbbtanulásomról van szó.
2011. júl. 15. 23:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Például én nem büfészakra járok és teljesen egyettértek azzal, amit korábban kifejtettek a TTK-ról... a vizsgaszabályzatban benne van minden, tehát aki ezt nem hiszi el, az vagy vak, vagy egyszerűen annyi esze sincs, hogy meg sem nézi milyen jogai vannak. Másik vannak zh-k pl nálunk mondjuk jegymegajánló zh, de semmi tétje nincs, az is igaz, ha például be sem jársz egész évben akkor is vizsgázhatsz, és megcsinálhatod a tárgyadat. Nálunk például normális jegyzetek sincsennek, az oktatók nem is nagyon elkötelezettek, szerintem őket sem érdekli az amit tanítanak. Bár ez nem a matematika szakra igaz. Bár ott is a zh-k írásával, nem lehet vitatkozni.
2014. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az meg a másik, hogy nem hinném, hogy pont a TTK-n lenne a legtöbb büfészak..
2014. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Kedves masodik valaszolo!


Valaszod olyan mertektelenul felbosszantott, hogy kepes voltam regisztralni erre a tragya oldalra, hogy leirhassam a velemenyem, mert attol felek, hogy ebbe az ostobasagba belebetegednek. A debreceni matematikai intezet es annak professzorai, tanarai nemzetkozileg elismertek, dijazottak. Hogy jossz te ahhoz, hogy informacio es intelligencia hianyaban minderrol lenezoen beszelsz, altalanositva a sajat szakod alapjan? Nos, mivel en valodi tapasztalatokkal rendelkezem a DE matematikus kepzeserol, elmondanam neked, hogyan is mukodik. Minden targyunk elmeleti es gyakorlati resszel egyarant rendelkezett kulon targyakkent. A gyakorlat teljesitese 2 zh eredmenytol fugg. Mindket zh kettestol kulonbozo kell, hogy legyen, amelyet 61, azaz hatvanegy szazalektol kaphatsz(nehany szerencses esetben 51). Ezutan mehetsz vizsgazni, ahol semmilyen esetben sem ajalnanak meg jegyet, mindenkepp vizsgaznod kell(1 targy kivetelevel az egesz kepzes alatt). A vizsgakon szinten elvarasok vannak, nem akarom tovabb ecsetelni. Kirugni valoban nem szoktak gyakran, a delikvensek, akik a fentieket nem birjak, maguktal hagyjak el az egyetemet. Nyilvan nem a vilag legerosebb egyeteme illetve szakja, de a kopkodo es elkepesztoen bekepzelt mocskolodast, amit leirtal, csak-csak szemelyes serelemkent ertelmeztem. Tanacsolnam neked, hogy ne vesztegesd az idodet a szakodon, hiszen nincs rosszabb az elvesztegetett tehetsegnel: sok szabadidodben-amely a komolytalan egyetemi oktatas miatt alakult ki-menj es sutogesd a krumplit mekiben, igy meg penzt is kereshetsz. Minden jot kivanok!

2015. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Elirtam: *a zh-knak egyestol kulonbozoknek kell lenniuk nyilvan, nem kettestol. :)
2015. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!