Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen mérnök is pontosan a...

Milyen mérnök is pontosan a mechatronikai mérnök?

Figyelt kérdés

Tovább akarom képezni magam, a villamosmérnök és a gépészmérnök szakok érdekelnek, nem tudom eldönteni ,hogy melyik legyen.

Azt hallottam ,hogy a mechatronikai mérnök mindkét szakterülettel foglalkozik, ez igaz?

A BME-re akarok menni, azt mondják ,hogy az országban itt van a legjobb mérnök képzés, erről mi a véleményetek?


2011. aug. 19. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Még jó hogy a BME a legjobb...(lehet lepontozni, akinek nem tetszik).


[link]

2011. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen az a villamos és a gépész mérnök ötvözéke... /ennél jobban nem tudom leirni/
2011. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

13:28

Szerintem senki nem akar lepontozni, aki nem szemellenzős az pontosan tudja, hogy a legjobb mérnökképzés a BME-n van az országban. (nem vagyok BME-s)

Egy Corvinusos ömlengés nem ugyanaz, mint ami te írtál, szal ment a plusz.


Kedves kérdező, a BME a legjobb ilyen területen, nyugodtan menj oda. Viszont készülj fel, hogy az iskola nem a hírnevéből él, így bekerülni sokkal könnyebb mint bent maradni. A csúszás általános, és így is vért fogsz izzadni, de megéri.


Én azonban a villamosmérnök felé terelnélek, bár mind2 keresett, ez talán jobban specializál.

2011. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mechanikai és elektronikai szak keveréke. Mérnöki szakon nem tudom,volt barátom csak mechatronikai technikus volt és hu de nagyon utálta:D:d
2011. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mechatronikai mérnök gyakorlatilag a robotika területen dolgozik.
2011. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!