Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi egy kezdő tanári fizetés?

Mennyi egy kezdő tanári fizetés?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
80 000 - 100 000 forint körülbelül.
2011. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :)
2011. aug. 24. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első ránézésre kicsit bonyolultnak tűnik a közalkalmazotti bértábla, de nemrég addig néztem, amíg ki nem bogarásztam: főiskolai diplomával (vagy ha azt kérnek) 122000, egyetemivel 129500 bruttó. Mindkettő kicsivel több mint 90 nettóban.
2011. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 L. K. válasza:
64%
Rengeteg mindenre elég a tanári fizetés, hazugság hogy keveset kapnak. Pl egy 10 éve pályán lévő tanár nettó 300 ezer forintot kap, kézhez! Minél több évet tanít annál többet kap. Senkinek nem tűnt még fel hogy az elmúlt évtizedekben állandóan sztrájkoltak és rendre emelték a fizetésüket?! Ha annak idején kevés is lett volna, eddigre úgy meg nőtt... de azelőtt sem volt kevés. Meg kell hagyni remekül tudnak port hinteni az emberek szemébe ezzel a nagy sajnáltatással. Minden követ megmozgatnak ennek érdekében. De mindegy mennyit fognak kapni, az sem lesz ezeknek elég.
2012. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

véletlenül találtam a kérdésre..


L. K. -nak


ha már ennyire képbe vagy a tanári fizukkal.. nekem jó ismerősöm 25! éves munkaviszony mellett kap túlórákkal 140 k-t! ugyhogy -vol és ne írkálj hülyeségeket!

2013. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!