Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételi, ez miiii?...

Pótfelvételi, ez miiii? Felvételi döntés: Technikai elutasított állapot (vonalhúzás előtt). Egy ideig zöld volt, ki volt irva, hogy elérte a pontom a képzés ponthatárát. és most meg ez jelent meg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 21:47
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
83%

Nekem közel 50 ponttal van több, mint a határ, úgyhogy nem hiszem, hogy a pont a gond.

Nekem is ezt írja amúgy. Nem lehet, hogy a felvin van valami technikai gond?

2011. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
gyerekek, lehet tényleg az van hogy, 200 a ponthatár, de csak 6hely van és a legfelső 6-ot veszik fel?
2011. aug. 29. 22:16
 13/29 anonim válasza:
73%

Dehogyis! Akkor emelnék a határokat is!

Én vagyok az 50 pontos válaszadó amúgy. Nekem majdnem 40 ponttal emelték a februárihoz képest. Akkor többel emelték volna, ha úgy lenne...

2011. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon remélem, hogy csak technikai hiba! Már OKJre sem tudunk menni, mert mindenhol megvolt a beiratkozás! Ha nem sikerül, akkor hova menjünk? Gondolkodhatnának ezen ezek az idióták! :@

Volt egy hónapuk, hogy megcsinálják normálisan, nem kevés pénzünkbe került, és ezt kapuk?? Menjenek a francba!

Ha nem sikerül, akkor itthagyom ezt a putriföldet, az fix!

2011. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
83%
Nekem 427 van, 205-ös ponthatárra, mégis ezt írja ki, pedig egy dokumentummal sincs semmi baja... :S
2011. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
végülis igaz...
2011. aug. 29. 22:21
 17/29 anonim ***** válasza:
73%

Nálam is dettó ez van.

Már össze vissza kombinálok.

Mi van ha még csak most húzzák meg a ponthatárt a szabad helyek számában?

Már igazán nem tudom mire gondoljak. :S:@

2011. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%
Csak ez a legrosszabb! Várni és várni! Inkább tudom, hogy nem vettek fel - és akkor tudok miről gondolkodni-, mint itt üljek, tétlenül, valami válaszra várva! Családom fele közben infarktust, másik fele agyvérzést kap! :@
2011. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
64%
Egyébként mikor rakták fel a ponthatárokat? Mert ha most este, akkor lehet, hogy ez csak annyit takar, hogy még nincs határozat - várd meg a postást...
2011. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Kockamaci ***** válasza:
100%
A ponthatárok este nyolckor jelentek meg a felvi.hu-n, az e-felvételi rendszerébe belépve azonban meglepő üzenet várta a pótfelvételizőket – sokaknak nemcsak azt írta ki a rendszer, hogy "felvételi döntés: technikai elutasított állapot”, hanem hogy ötezer forintos tartozásuk van, pedig állításuk szerint már több hete befizették a pótfelvételi díját. Az eduline kérdésére a felvételi ügyekkel is foglalkozó telefonos ügyfélszolgálatán azt válaszolták, csupán rendszerhibáról van szó, akinek az összpontszáma meghaladja a kihirdetett határt, az nyugodt lehet, biztosan felvették.
2011. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!