Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételi, ez miiii?...

Pótfelvételi, ez miiii? Felvételi döntés: Technikai elutasított állapot (vonalhúzás előtt). Egy ideig zöld volt, ki volt irva, hogy elérte a pontom a képzés ponthatárát. és most meg ez jelent meg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 21:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nekem is kiírta... és nem is volt zöld. :S
2011. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

Köszi :-)

Miért nem lep meg, hogy ebben az országban ez sem megy simán...? :P

2011. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
2011. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
2011. aug. 29. 22:57
 25/29 anonim válasza:

ponthatárokat este nyolckor hozták nyilvánosságra a felvi.hu-n, az e-felvételi rendszerébe belépve azonban meglepő üzenet várta a pótfelvételizőket – sokaknak nemcsak azt írta ki a rendszer, hogy "felvételi döntés: technikai elutasított állapot”, hanem hogy ötezer forintos tartozásuk van, pedig állításuk szerint már több hete befizették a pótfelvételi díját.


Az eduline kérdésére a felvételi ügyekkel is foglalkozó 1818-as telefonos ügyfélszolgálaton azt válaszolták, csupán rendszerhibáról van szó, akinek az összpontszáma elérte a kihirdetett határt, az nyugodt lehet, biztosan felvették.


Pár perccel később már azt mondták, az ügyben csak az Educatio Nonprofit Kft. ügyfélszolgálata adhat tájékoztatást - a helyzetet bonyolítja, hogy az csak reggel nyolc órától érhető el telefonon. A felvi.hu-n egyelőre semmilyen tájékoztatás nincs a rendszerhibáról és arról, hogy mikorra javítják ki.



[link]


Nyugi emberek!

2011. aug. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁ !!!!! 30 -cal több pontom van, elfogadtak minden iratot igazolást, pontszámításnál mindent figyelembe vettek...most meg technikai elutasítás....Kollégiumi helyem sincs sem albérlet,,, mozgáskorlátozott vagyok...félárva... hú.. de elegem van...
2011. aug. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
2011. aug. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
énis pótfelvételiző vagyok. milyen csíkokról beszéltek? honnan tudok értesülni, hogy felvettek-e vagy nem?
2011. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

most már jó,most nézzétek meg:)

jelentkezz be felvi.hu-n,és menj az én felvim-re.Ott megtalálod hogy a szakon amit jelöltél mennyi volt a ponthatár és hogy neked mennyi van :)

2011. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!