Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimiben mennyire veszik...

Gimiben mennyire veszik komolyan hogy a lányok tornadresszt vegyenek fel tesi órán?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy ilyet kérdezek látom már sokan kérdeztek ilyesmit és hogy a többsége valami perverz idiótából áll. De most komolyan kérdezem ezt, holnap kezdek gimibe és láttam a házirendbe hogy kell a tornadressz tesi órákon ez most valami vicc vagy tényleg létezik még olyan gimi ahol kérhetik? Nagyon utálom ezt a göncöt nem is akarom hordani persze tesi ruhát már vettem pólót és gatyát. Dresszt szinte sehol sem láttam még kislányokra sem, általánosba csak 2-3 osztályig kellett viselni ezt a szutykot de már ott is utáltam mert cikiztek benne és nagyon feszült rajtam időnként. Fürdőruhából is inkább bikinit veszek mint egyrészest mert az nekem kényelmesebb. Na de ezt most komolyan vegyem vagy inkább ne? Remélem csak a házi rendbe van ez benne és a tanárok egyáltalán nem fogják kérni.
2011. aug. 31. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy kellene.

Nekünk is előírás olt a rövidnadrág,de én mindig hosszúban mentem,nehogymár ők szabják ezt is meg......

2011. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk is benne volt a házirendben, de kb mindenki rövidnadrág-póló kombóban volt
2011. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem igazad van, mert nem hinném hogy találok magamra való dresszt, meg tényleg nehogy ők szabják meg hogy pontosan mi legyen, de azért egyest sem szeretnék kapni és nem szeretném ha a tanár is szívatna főleg így 9. be iskola első heteiben mert az nem hiányozna nekem. Remélem igazad van és első tesi órán kifog derülni hogy mit kérnek tőlünk.
2011. aug. 31. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Én majdnem kitűnő voltam gimi alatt,de ha valaki rámerőltetett volna egy óvodásoknak való sztreccs fényes tornadresszt,hát olyat botrányt csináltam volna,hogy városi tévében mutatják,hogy döntöm ki a tornacsarnok falát a svédszekrénnyel,nem érdekelt volna hány egyest írnak be pont tesiből......
2011. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az sem érdekelte őket, ha nem öltöztél át...:S
2011. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező a fehér.
2011. szept. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég a fehér póló + rövid vagy hosszú melegítő nadrág, de a legfontosabb, hogy legyen váltócipőd.

Torna dresszt már rég nem kérnek sehol, nálunk is csak alsóban kellett.

2011. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

"hát olyat botrányt csináltam volna,hogy városi tévében mutatják,hogy döntöm ki a tornacsarnok falát a svédszekrénnyel,nem érdekelt volna hány egyest írnak be pont tesiből......"


A tesiórán kívül akkor miért járnak a lányok úgy,hogy mindenük kint van? Olyankor nem olyan önérzetesek érdekes módon. Műbalhé....

2011. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. nincs mindenkinek kint mindene


2. akiknek mégis kint van, azok döntik el, hogy kint van-e és mikor és mennyire és miből, nem a házirend

2012. szept. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!