Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Weöres Sándor Gimnázium vs...

Weöres Sándor Gimnázium vs Zrínyi Miklós Gimnázium, melyik a jobb? (Bp. )

Figyelt kérdés
Osztályközösségekben tanulási szinten?
2011. nov. 17. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
én a weöresbe jártam, de az valami nagyon durva. klotyóban füvezés, stb..
2011. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Én meg oda járok, de soha nem volt semmi klotyóban füvezés meg ilyenek... A tanárok jófejek, osztályokat ki kell fogni, de kis gimi lévén, kb. mindenkit ismerni fogsz félév végére. :) Annyit tudni kell, nem egy erős gimi, de én nem bántam meg, mert simán tovább fogok tudni tanulni, mivel a vitt pontjaim jók lesznek, amit meg szeretek, azt magamtól is magasabb szinten tanulnám, szóval én ajánlom a sulit szívesen. :D
2011. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én a Weöres Általánosába járok. 8.-os vagyok,jártam a weöres Gimi nyílt napján (kötelező volt), és elég nagyot csalódtam. A végzős osztályban az angol olyan volt, hogy az ált. sulis tudásunkkal kiröhögtük őket, mert hihetetlenül alapszinten ment. (Így se tudták a válaszokat.) a közösség viszont jó, a gimisek jó fejek. A tanári karban van néhány sötét folt. Akkor ajánlom neked ha szórakozni akarsz menni és nem tanulni. Egyébként tényleg nem volt mostanába füvezés.
2012. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most akkor vajon melyik a jobb suli?Weöres vagy Zrínyi?
2012. nov. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a Weöressel van tapasztalatom: a nyílt napok általában semmit nem érnek... Persze ki kell fogni a jó tanárokat, de nem lehetetlen. A mi osztályunkban több diák is van, akinek meglett az angol felsőfok, meg többnek az emelt. Nekem csak középfokom van, emelt olaszom lesz. Szóval, ennyit tudok mondani, ha kérdés van, priviben szívesen válaszolok! :)
2012. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!