Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz bekerülni a...

Mennyire nehéz bekerülni a Szerb Antal Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy mivel nem jelentkeznek nagyon sokan(mármint jó a gimi, csak sok embernek messze van) ezért nincs szóbeli, hanem az írásbeli alapján vesznek föl embereket. Barátnőmet 60 ponttal nem vették föl. Én meg oda akarok átmenni(már gimis vagyok) de nincs hely:( mikor lesz az idei felvételi?
2011. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne vészes, középerős gimnázium, ha az átlagod 4-es felett van és a felvételit is viszonylag jól megírod, simán bent vagy.

Én annak idején 74 pontos felvételit írtam, az átlagom pedig 4,4 volt, így a német tagozaton 3. helyen voltam. Ezért végül nem oda mentem, hanem egy erősebb suliba, a Szent Lászlóba.:)

2012. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól (is) függ, h

hány osztályt indítnak

2013. febr. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van ott angolos tagozat is?

Oda mennyi pont kell

2015. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!