Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Bolyai János Gimnáziu...

Milyen a Bolyai János Gimnázium (Kecskemét)?

Figyelt kérdés

Diákok,tanárok, nehéz a bekerülés?

És aki angol emeltre jár, nehéz volt a szóbeli?


2012. jan. 15. 20:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm /volt osztálytársam/ jár oda. Neki mindig ilyen 4,8 feletti átlaga volt. Azóta egyszer beszéltünk de ő azt mondta, hogy élvezi nagyon, meg hogy szereti
2012. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszönöm ;D Még 7.-es vagyok ,nem kecskeméti. Én elég jó vagyok nyelvekből. És hát a lakóhelyemen van Gimi,de nem olyan erős nyelvekből. És nézegettem sulit és elég szimpatikus volt :)
2012. jan. 17. 18:36
 3/22 anonim válasza:
Garantálom,hogy a legjobb. 2 éve járok ide, spanyol-magyar kéttannyelvűn vagyok, ami a legnehezebb. Sokat küszködünk vele, de nagyon megéri. A tanárok rendesek és a közösség iszonyat jó. A bekerülés nem vészes, ha jó a tanulmányi átlagod és odafigyelsz a felvételin! Én csak ajánlani tudom neked :)
2012. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszi :) Spanyol-magyarra, vagy Angol emeltre szeretnék majd menni :)
2012. jan. 21. 14:02
 5/22 anonim válasza:
100%

bekerülés nem vészes, legalábbis még nekem szóbeli sem volt, az most nem tudom milyen:) én németes vagyok, most végzek..:D

kár, hogy nem németet tanulsz, azt tudom ajánlani. ausztriába kimentünk 10 napra, most pedig ingyen nyelvvizsgázhattunk, ráadásul felsőfokút:)

amúgy sokan azt hiszik nagy elit iskola. hát nem :D sok tanár le se adja rendesen az anyagot.. közösség pedig sok mindentől függ..nekünk nagyon rossz az osztályunk.. mindenki alig várja, hogy elballagjunk...

de lehet, hogy te kifognál egy jó osztályt, rendes osztályfőnökkel, aki törődne is veletek :)

de személy szerint.. lehet hogy másodjára nem jelentkeznék..

2012. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
ja meg sztem inkább angolt válaszd:) spanyolos az osztályunk másik fele.. hát fél évig nem is volt spanyol töri tanáruk, meg szidják nagyon :D
2012. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) És milyen a Táncsics Mihály Kollégium? És 4,6-es átlaggal majd bekerülhetek? :)
2012. márc. 18. 16:32
 8/22 .schwulbini. ***** válasza:
100%
CSŐŐ. Gyere nyugodtan, szerintem nagyon jó a suli, én jövőre végzek. a kollégiumot nem tudom milyen. de azt tudom hogy szar a kaja:D szóval ha ebédet a menzán kérj a suliba:)
2012. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%

na mi lett az eredmény?:D kíváncsi vagyok most már:)

amúgy.. ahogy elballagtam hiányozni kezdett a suli : D

és sztem nem szar a menza:D

2012. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jövőre felvételizek csak. :D És a matekomtól félek így évégén, mert 3-as felé állok, de szinte a többi jegyem 5-ös. Jövőre nem leszek 3-as veszélyben (különtanár + 2 fajta előkészítő). Lehet még reményem ha csak 1x csúszik be hármas? :D
2012. máj. 8. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!