Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Bolyai János Gimnáziu...

Milyen a Bolyai János Gimnázium (Kecskemét)?

Figyelt kérdés

Diákok,tanárok, nehéz a bekerülés?

És aki angol emeltre jár, nehéz volt a szóbeli?


2012. jan. 15. 20:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Jaj és az összes alaptantárgyat nézik vagy csak a főtantárgyakat (matek,magyar, töri, idegen nyelv)?
2012. máj. 8. 16:52
 12/22 anonim válasza:
100%

ha jól emlékszem csak főtantárgyak;)

amúgy matek miatt ne aggódj annyira :D én világ életemben zokni voltam:D aztán most sztem a végén a matek érettségim lesz a legjobb.. meg a matek felvételi is nagyon jó lett. magamhoz képest:D próbákon 18 meg 20 pontos lett,aztán összehoztam egy 34 pontosat:) sokat gyakoroltam, meglett az eredménye:D úgyhogy ezt tudom ajánlani:)

2012. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
köszönöm, a megnyugtatást. :D
2012. máj. 10. 17:57
 14/22 A kérdező kommentje:
Hála istennek matekból megkaptam a négyest! :D Csak 1 négyesem lesz évvégén. :DD
2012. jún. 9. 11:25
 15/22 anonim válasza:

Szerintem ha neked mondják áltsuliban a tanáraid,hogy nyugodtan jelentkezz,akkor valószínűleg a bekerülés is könnyű lesz.Diákok és tanárok is nagyon sokrétűek van ebből is,abból is..

A mi osztályunk ebben az esetben nagyon szerencsés jó a csapat is meg a tanáraink is.Én angolos vagyok ezért,az emelt angolt javaslom(, ott a legjobb az osztályátlag általában).

2012. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! :)
2012. júl. 19. 15:01
 17/22 anonim ***** válasza:
Ne menj spanyolra, nem ér semmit, max ha spanyolországban akarsz élni. Annyiban jó, hogy megtanulsz tanulni, de utána szerintem kitörölheted a spanyol érettségivel...
2013. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
Mi az hogy ne menjen spanyolra? Fogd már fel, miket beszélsz!:) Ide járok a spanyol kéttannyelvűbe, érettségire meglesz a spanyol meg angol felsőfokú is;) ezzel azért könnyebben be lehet jutni egyetemekre mint egy sima angollal. És persze másból is nagyon erős.Én imádom a spanyolt, csak ajánlani tudom;)) Egy Bolyais
2013. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
NA igee?? akkor találkozzunk a bolyai előtt!! ( egy német-angolos :D ) hát ha szeretsz tanulni menj oda, nem tudom angolból mennyi óra van spanyolon, le lehet e könnyen tenni a felsőfokút... bejutni nem lesz könnyebb sajnos, mert csak egyszer kapod meg az 50 pontot a felsőfokra, akárhány nyelvvizsgád is van... na mindegy előnyök-hátrányok, én nem tudnék utána mit kezdeni a spanyollal, és ahogy látom elég sokat szenvednek vele
2013. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Na, hogy sikerült ? Fölvettek ?
2013. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!