Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli felvételiről pár kérdés?

Szóbeli felvételiről pár kérdés?

Figyelt kérdés

honnan fogom megtudni, hogy mikor kell menjek? postán fognak levelet küldeni, vagy hogy? és nem kötelesek behívni szóbelire? ha nem hívnak be, akkor is van esélyem bekerülni?


bocsi a sok kérdésért.. :S


2012. febr. 26. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szóbeli felvételi?


Ha középiskoláról van szó, akkor tekintsd ezt egy "reprezentatív" beszélgetésnek aminek semmi az égvilágon semmi jelentősége nincs.


Nem amiatt nem vesznek fel ha nem vesznek fel.


Többnyire mindenkit felvesznek, de jól nézd meg, miyeln iskolába ülsz be évekre.


Sose felejtsd el, hogy bármelyik félévkor vagy év elején vagy év végén átjelentkezhetsz bárhová!


Ha a létszám engedi, át is vesznek! (pl ha lebuktak páran)

2012. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm! igen, ezt tudom hogy átjelentkezhetek, szerencsére... :)
2012. febr. 26. 16:45
 3/13 anonim ***** válasza:

Iskola válogatja, hogy behívnak-e mindenkit. Én például a Xantusba megyek csütörtökön szóbelire, hát 219 embert nem hívtak be, mert olyanok voltak az eredményeik. Az időpontot kiírták a honlapra.

Azt is iskola válogatja, hogy küldenek-e postán levelet. A Károlyi például küldött, a Xantus nem. De mindegyiknek ott volt a honlapján a dátum.

Ha nem hívnak be, akkor automatikusan elvagy utasítva, és biztosan nem vesznek fel.

2012. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

tényleg?? én olyat hallottam, hogyha pl. nem hívnak be, mert pont annyi vagy éppen kevesebb jelentkező van azon a szakon, akkor automatikusan fel vagy véve. ez igaz?

szóval ha nem hívnak szóbelizni, akkor elfelejthetem azt a sulit :(

2012. febr. 26. 18:58
 5/13 anonim ***** válasza:
mlyik iskoláról vab szó, mert félek, hogy félreérted és lrontom a jövődet, szóvla linkeld bhe a honlapot légyszi:D
2012. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a debreceni Csokonai gimiről van szó :) itt a honlap: [link]
2012. febr. 26. 19:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Szóbeli meghallgatáson azoknak kell megjelenni, akik a humán, az emelt óraszámú

történelem, biológia, matematika, matematika–informatika, az emelt szintű nyelvi és a

két tanítási nyelvű osztályba jelentkeznek.

A szóbeli meghallgatás és a gyakorlati felvételi vizsga 2012. március 5-én és 6-án lesz. A vizsgabeosztásokat várhatóan február 28-án hozzuk nyilvánosságra.


Hát fél másodperc alatt megtaláltam, de te tudod XD

2012. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ezt én is tudtam láttam is. de mindegy, szerintem nem érted a kérdést.:)
2012. febr. 26. 22:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Oké. Tehát a bemásolt szövegben megvan a válaszok arra,m hogy "honnan fogom megtudni, hogy mikor kell menjek? postán fognak levelet küldeni, vagy hogy?"

ugyanis ezek szerint fent lesznek a honlapon az idő beosztások.

Azt is írtam, hogy nem kötelesek behívni. Ha nem hívnak be, akkor nincs esélyed, mivel ilyen szinte sehol nincs, hogy bizonyos átlag fölött megkapod a max pontot, ugyanis kíváncsiak arra, hogy ki vagy. A szimpátia, és a megfelelés fontos.

2012. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Postán biztos nek semmit
2013. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!