Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pesti Apáczai Csere János...

Pesti Apáczai Csere János Gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne! Milyen az "élet"?

Sok rosszat olvasok róla, nem a tanulásról, hanem elvileg nincs semmi szabadidő...

Meséljetek légyszi :))))


2012. ápr. 2. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát erős, a Fazekassal szinte egy szinten van szóval mondhatni hogy az ország legerősebb gimije!
2012. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Annyi szabadidőd van, amennyit csinálsz magadnak. Ha tényleg odavaló vagy, akkor nem kell minden nap éjszakába nyúlóan tanulnod, mert hamarabb is meg tudsz tanulni mindent. Én kb minden délután bent voltam az osztálytársaimmal, mindig volt időnk csinálni valamit, és sikerült elvégeznünk, leérettségiznünk és most mind egyetemre járunk. Akik szidják, azok azért, mert nem vették fel őket, vagy ha fel is vették, akkor nem voltak elég okosak ahhoz, hogy bent tudjanak maradni.
2012. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként én is így gondolom, ahogy előttem lévő, megírtad..:) Csak nagyon sok negatív dolgot olvastam erről a "szabadidős" dologról....
2012. ápr. 3. 18:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már róla ezt is, azt is, de mikor itt voltam felvételizni beszélgettem pár diákkal és csak jó dolgokat tudtak mondani a suliról, tanárokról. Minden valószínűség szerint ide fogok járni. Te is, kedves kérdező? :D
2012. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha kellő "mennyiségű" delikvens kiesik, akkor igen :))) És te melyik tagozaton? Amúgy amikor nyíltnapon voltam, én is beszéltem néhány emberrel, és pozitívan csalódtam :D
2012. ápr. 4. 22:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Humánon. Remélem sikerülni fog neked. :)
2012. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:))) De aranyos vagy :) Köszi
2012. ápr. 5. 10:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, te melyikre felvételiztél?
2012. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Humánra :)
2012. ápr. 8. 17:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Úúúú:D Én is ide fogok járni jövőre ,ha minden igaz,csak 10-be. Alig várom,és nem érdekel,ha nem lesz időm,eddig is volt mindig,csak annyi a kulcs,hogy figyelsz órán,és onnan már megérted a nagy részét.:)
2012. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!