Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pesti Apáczai Csere János...

Pesti Apáczai Csere János Gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne! Milyen az "élet"?

Sok rosszat olvasok róla, nem a tanulásról, hanem elvileg nincs semmi szabadidő...

Meséljetek légyszi :))))


2012. ápr. 2. 18:55
1 2
 11/14 anonim válasza:
Engem konkrétan az érdekelne, hogy mennyire fogadják be az új tagokat és, hogy komolyak-e a diákok vagy vannak olyanok is akik teljesen nem oda valók mégis ott vannak?
2013. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: sajnos olyanok mindenhol vannak, ahogy itt is
2013. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Sziasztok engem most vettek fel , és nagyon izgulok hogy milyen lesz a suli , igaz én 6 osztályos a megyek meg csak
2017. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia, én az Apiba járok, nagyon jó iskola, persze csak akkor gyere ide ha tanulni szeretnél, természetesen nem fogsz sokat unatkozni, de szerintem ez is felkészítő egy kicsit az életre, és persze ha sportolsz vagy valamire rendszeresen jársz, tudsz rá időt szakítani.
2017. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!