Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most végzek, és nagyon fog...

Most végzek, és nagyon fog hiányozni a mostani középiskolám, nektek is?

Figyelt kérdés
De viszont, majd vissza kerülhetek tanítani, ha elvégzem az egyetemet, de az nem lesz olyan.
2012. ápr. 4. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazán fog hiányozni a mostani középiskolád. :D
2012. ápr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én főiskolába járok, és nekem is nagyon hiányzik a gimim. A gimis évek a legjobbak, ez van. Nekem a főiskolai élet se jön be. Ez van, nincs mit tenni.
2012. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
első igazad van, hogy rosszul fogalmaztam meg. Arra gondoltam, hogy a te saját iskolád fog-e hiányozni?
2012. ápr. 4. 17:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is most fogok végezni...Január óta számolom visszafelé a napokat.... nem tudom hogy bírom ki még ezt a 3 hetet!!:( Utálom az egészet, az osztályomat, a tanárokat, az egész iskolát, még a várost is ahol van...Úgyhogy nekem hatalmas örömet fog okozni, ha végre már elballaghatok..

Általános iskolával viszont úgy voltam mint ahogy most te a középsulival, azt nagyon szerettem.

2012. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sztem hiányozni fog, főleg ez a társaság, osztály, haveri kör, poénok....de egyenlőre sokkal nagyobb a "szabadulási" vágyam...ki akarom próbálni h hogyan tudok boldogulni önállóan.:)
2012. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kilencedikben még azt vártam, hogy mikor húzhatok el ebből az átkozott gimiből, most viszont... te úr Isten, ilyen jó hely többet nem lesz.
2012. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 3rdeye ***** válasza:
a középiskolai diákélet a felsőoktatás diákéletéhez képest semmi, milliószor jobb, főleg hogy aki hiányzott volna középiskolából, az is oda jár ahova én. rohadtul nem hiányzik a középiskola, bár sokkal könnyebb volt a tananyagot tekintve
2012. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nagyon fog, de nincs mit tenni, tovább kell menni, azzal vigasztalom magam, hogy újabb kalandok várnak, amik még ennél is jobbak lesznek :)

év elején nagyon el voltam keseredve, de most már várom az új élményeket :)

2012. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én tavaly végeztem, akkor én se tudtam elképzelni,h én onnan egyszer elmegyek és nem lesz többé ez az osztály. Még mindig sajnálom egy kicsit, de azért az egyetemi élet szászor jobb, szóval szerintem ez mindenkivel elfeledteti ezt, meg hát attól tarthatjátok a kapcsolatot a régi osztállyal.
2012. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom nem konkrétan a suli fog hiányozni, hanem az osztálytársaid, évfolyamtársak... velük meg találkozhatsz bármikor, akik fontosak, akikkel jóban vagy úgyis rendszeresen tartod majd a kapcsolatot, akik meg nem számítanak, hát istenem... :)

Mi pl két éve végeztünk gimiben, azóta is minden hónapban tartunk egy mondjuk úgy osztálytalálkozót, ami persze nem az hivatalosan, de mindig elmegyünk együtt bulizni, dumálgatunk... nyáron is azóta mindkét nyáron voltunk együtt nyaralni, meg biciklis sátras kirándulást is szerveztünk, idén is így lesz... szóval nem kell megijedni, nem veszíted el azt a társaságot, csak tényleg figyeljetek rá, hogy ne ússzon el a kapcsolat...

Egyébként pedig ne csüggedj, mert az egyetem szerintem sokkal jobb... én mindig is szerettem a gimit, de itt alapból végre csak olyan tárgyakkal kell foglalkoznom, amik érdekelnek, és igaz, hogy mindig reggeltől estig bent vagyok, de mégis jól érzem magam, mert érdekes dolgokról tanulunk, meg persze a társaság is jó.

Meg alapból itt sokkal több az ember, pl a mi karunkon vagyunk kb 300an, vagy kicsit több, nagyjából mindenkivel úgy vagyok, hogy bárhol összefutunk, vagy bármilyen óra van, stb mindenki jó ismerősként tekint egymásra. (mondjuk ez nincs mindenhol így, de nálunk szerencsére igen)

Mindent összevetve én sokkal jobban szeretek egyetere járni...

2012. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!