Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek Apáczai...

Mi a véleményetek Apáczai Csere János Gyakorlógimnáziumról?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
versenyistálló, pest 2. legjobb gimije, onnan biztosan egyetemre mész, a kérdés az, hogy mennyire fogod élvezni azt a 4 évet..
2012. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ismer valakit az iskolából?
2012. máj. 1. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Javítom az elsőt: az ország egyik, ha nem a legjobb gimije. Én oda jártam, nem haltam bele, az érettségi egy vicc volt utána!
2012. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mikor érettségizett?
2012. máj. 2. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
A Fazekas erősebb az Apáczainál.
2012. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves #5

nem lehet köztük különbséget tenni. A Fazekas például matekból verhetetlen, de az Apáczaiban többféle tárgyból vannak a legjobbak közt (kémia, filozófia, biosz, francia... hogy csak az elmúlt néhány év OKTV-sikereit mondjam.

#3 voltam

2012. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mikor érettségizett?
2012. máj. 2. 22:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 2010-ben érettségiztem, és én sem haltam bele. Nem voltam végig kitűnő, de az érettségim az lett, és majdnem minden délután bent ücsörögtünk egy-egy kocsmában vagy parkban az osztálytársaimmal.
2012. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Versenyeztem Apáczaisokkal Irinyi illetve Curie kémiaversenyeken... Nagyon jól vannak felkészítve, még a matek-fizika szakosok is. Csak futólag ismerek odajárókat, de nem tűnnek élőhalottnak, úgyhogy biztosan túl lehet élni.

Ott tanít Villányi tanár úr is kémiát, a kémiakönyvei mellett a nemzetközi diákolimpia háza táján is ismerősen csenghet a neve, évek óta a magyar csapat felkészítője kémiából; és a magyar csapat jelentős része is az Apáczaiból kerül ki.

Igaza van az elsőnek, versenyistállónak titulálhatják sokan, de aki igazán akar foglalkozni a dolgokkal, annak szerintem kiváló. (Ha nem kilencedikben hallok róla először, én is oda mentem volna...)

2012. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 11. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!