Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szent István Egyetem GTK...

A Szent István Egyetem GTK budapesti kihelyezése színvonalban mennyire tér el a Gödöllőitől?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az oktatás minőségére, a tanárokra, a "túlélhetőségre", a hallgatók színvonalára, tehát mindenre ami meghatározza ezt a kart - mivel hogy nem láttam külön statisztikát róla.

(ha van info a gazdmenről külön, az is érdekelne)

Köszi



2012. máj. 7. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én a BKH-ra járok nem GM-re de egyenlőre a tárgyaink nagy részben megegyeznek.A tanárok ugyan azok mint Gödöllőn mivel ingáznak, így színvonalbeli különbség nincs. Túlélhetőség attól függ hogy tanulsz vagy nem, a tanárok nem sz*patnak meg direktbe, segítőkészek, ugyan akkor eléggé követelnek is. Én bátran tudom ajánlani neked, életem legjobb döntése volt hogy ide jöttem:P
2012. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszért. Nem tudod esetleg hogy melyik tantárgyakra érdemes figyelni az elején, amelyere megéri előre tanulni? Matek például nagyon szopatós?
2012. máj. 27. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazok a tanárok ingáznak a 2 suli között, de a BKH-n a követelmények korántsem ugyanazok, mint Gödöllőn. Gyakorlatilag töredékét sem kell ott teljesíteni.

(le lehet pontozni, 3 éve járok a SZIE-re, és ismerek jópár embert, aki innen átment oda, mert nem bírta, meg aki onnan átjelentkezett hozzánk. A tanárok is szeretik Gödöllőn hangoztatni, hogy a pesti képzés butított.)

2012. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a legutóbbi Vállalati Pü vizsgánk lefotózott változatához egy komment egy gödöllőitől : "Sz.Tímeától : Nálunk a 9 pontos feladatok nem ilyen durvák, .. pontosabban nincs benne annyi ködösítés, mint ebben :D" Ugyan az a tanár ugyan abból a könyvből tanít nagyon sokszor totálisan ugyan azt a vizsgát írjuk akkor miről beszélünk?:P
2012. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tudom én, valakinek az ismerőse azt mondta, hogy...

Gyere át, és nézd meg mi megy itt. Nekem úgysem hiszel, akkor majd magadnak fogsz. nem vitatkozni jöttem ide, de azért az is mindent elmond, hogy bkh n a pü vizsga gagyibb volt, mint ami nekünk csak az aláírásért ment.

2012. jún. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!