Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániel Gimnáziumról...

Berzsenyi Dániel Gimnáziumról vélemények? (budapesti)

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Oda járok, én nagyon szeretem :). Elég nehéz, bár ez attól is függ, hogy milyen észbeli képességekkel rendelkezel alapból. Mindenesetre aki tanulni akar, az itt tud, lehetőség van nagyon emelt szintű tanulásra de végig is lehet azért kettesekkel-hármasokkal néha négyesekkel is lazulni, de a legtöbben úgy vagyunk vele, hogy azért a legtöbb órára mindneki tanul, meg célkitűzés szokott lenni, ha csak annyi is, hogy egy adott tantárgyból jó valaki. Meg jellemző, hogy minden tantárgyból (a nem emelt szintűekből is) rengeteget várnak el, de nem kell elkeseredni, ha csak hármas sikerül, én mondjuk csak kilencedikes vagyok még, de beletörődtem, hgoy ez van, nem lehetsz mindenből a legjobb. A közösségi élet szerintem jó, nem nagyon cseszegetnek senki, valakit mindenki szokott találni, akivel elvan, még akkor is, ha minimális szinten, az osztályközösségek általában jók, az egyes tagozatok meg aztán nagyon kitartóan imádják a saját osztályukat. Néha mennek beszólások, hogy "sejtettem, hogy te ezt nem érted, hiszen a-s vagy", de csak viccek szintjén :). Hát ennyi most hirtelen. Kérdezhetsz még!
2012. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!