Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Véleményetek szerint a Lónyay...

Véleményetek szerint a Lónyay Utcai Református Gimnázium, vagy a Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium az erősebb?

Figyelt kérdés

A két honlap: www.lonyay.edu.hu és www.bkgsz.hu

Ja és nem olyan válaszokat szeretnék, hogy "manapság már minden suli gyenge", hanem konkrét véleményeket, Főleg olyanoktól, akik oda járnak/ismerősük tanul ott/... ilyenek. Előre is köszi!


2009. júl. 21. 21:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
A nyelvi előkészítős osztályokban (9.c) a többségnek sikerülni szokott.
2011. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
Melyiket válaszotottad? :)
2012. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, ugye nem Lónyays lettél?


Válaszolók: Kinek az osztályába jártatok?

Hova vettek fel titeket, jár valaki a Rejtőre?

2012. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok. Hátha most suliválasztás miatt valaki idetéved:)

Szóval az van, hogy idén végeztem a Lónyayval. Mégsem mentem el:) Bár a bejárás elég felesleges volt, kb. melegedni, zenét hallgatni vagy olvasni mentem be. Már amikor nem lógtam:D Végül felvettek Pestre orvosira, de ehhez a suli kb. semmivel nem segített hozzá. Sőt, egy rakás tanárom röhögött gúnyosan, amikor meghallották a terveimet, kémiából és biológiából meg önerőből készültem fel itthon, egyedül. Az utolsó év biológiából kb. azzal ment el, hogy folyton a 6000 éves a Föld elméletről beszélgetett a tanár meg az osztály vallásosabbik fele (akik persze 5 éven keresztül le sem tojták a tantárgyat, kb azt nem tudják, mi az a gombák országa), mások meg "Le Darwinnal!" órák mentek, meg evolúciós csalásokról volt szó. Kémia is tragédia, a fakt ott sem ért semmit, kémiából egyáltalán nem jártam sem órára, se különtanárhoz. Ennyi erővel mehettem volna magántanulónak is. Szzóval. Hacsak valaki nem teológiára akar menni, válasszon más sulit:D Közepes nagyságrendbeli pontszámú szakokra simán felvesznek innen, de ha magasabb pontszámot akarsz majd elérni (főleg most, hogy kötelező lesz az emelt szintű a bejutáshoz), akkor inkább más sulit válassz, mert a Lónyay ebben az esetben csak az értékes idő elpazarlása. Még csak azt sem mondhatom, hogy legalább nyelvoktatás szempontjából jó lenne. E téren a legrosszabb:)

2012. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Lány vagy? Akkor asszem tudom, ki vagy.

Egy egyébként aranyos néni tanította a kémiát - biológiát? (V csak a bioszt és kémia faktot)?

2. emelet legesleghátul volt a termetek?


Gratulálok, hogy sikerült az orvosi!! Kitartást hozzá, mert kell még majd nagyon sok!

2012. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ja, nyelvoktatás. 20 évesen megyek főiskolára, mégis csak tavaly lett nyelvvizsgám. A nulladikunk nem ért semmit.
2012. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
igen, valószínűleg az vagyok, akinek gondolsz:) és te ki vagy?:) amúgy egy szóval nem mondtam, hogy nem aranyos. sőt, mint embert, nagyon szeretem. meg néhány másik tanárt is. de ez akkor sem mentség arra, hogy nem készítenek fel rendesen az érettségire. egy gimnáziumnak nem ez lenne a dolga? amúgy köszönöm, kitartásra szükségem lesz:D félek nagyon. és hát nem vahyok az a kifejezetten szorgalmas típus, úh. nagyon össze kell magamat szednem:) nektek is jó évkezdést!
2012. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Csak azonosítás végett írtam, hogy aranyos. Gondoltam, hogy ezt nem kérdőjelezed meg.

Én kémiából nem tudok semmit, többek között az ő túlzott türelme és engedékenysége miatt. Nameg a saját butaságom miatt.

Szomszédaitok voltunk, ééés... mit mondjak magamról? :D

Sokszor láthattál egyedül meg egy lánnyal egy másik osztályból.

2012. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
A másik sulit nem ismerem ,de itt a Lónyayról olyan dolgokat írtak, ami már nincs is !Például nincs köpeny!Tök jó pólók vannak. A 9.-től tudok nyilatkozni, mert az általános részét nem ismerem, viszont a gimi jó! 2014!!Nem mindegyik tanár, de a többség, és a fontosabb tantárgyakból: matek, fizika, kémia angol töri, magyar ezekből jók jutottak.Szóval nem is értem miért fikázták a régebbi évfolyamról néhányan?
2014. ápr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Új igazgató van azóta :D Sokkal jobb azóta :D Amúgy bírom, hogy a kérdésre sok válasz azokból az időkből van, mikor én megtudtam, hogy felvettek :DDD 5 éve idejárok, komolyabb probléma nincs :D Csak 2013-2014ben elszállt minden.
2015. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!