Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemet és OKJ-s képzést...

Egyetemet és OKJ-s képzést egyszerre?

Figyelt kérdés
Idén kezdek majd az egyetemen és már nagyon kíváncsi vagyok. Arra gondoltam, hogy a második évben elkezdenék mellette csinálni egy szakmát is. Sokan jártok ebben a cipőben? Mit tanultok? Hogyan tudjátok összeegyeztetni a két sulit? Szeretném ha szakmám és diplomám is lenne.
2009. júl. 28. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is most kezdem az egyetemet, s mellette fogok végezni egy okj-tanfolyamot is. Szerintem nem vészes, összeegyeztethető a kettő, s mindenképp megéri, mert másodévtől már dolgozhatsz is, s finanszírozhatod az egyetemi képzésedet. Így mégis többet kereshetsz, mint diákmunkával. ;)
2009. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első évben azért necces.legalábbis 1.félévben,inkább először a sulival ismerkedj.


2.évben viszont abszolút csinálhatod!sőt,csak nyersz vele..sajna én már 3.éves leszek, és eddig halogattam.már nem tudom elkezdeni,elég sok órám lesz,általában estig suliban kell lennem,nem nagyon szeretek órákat kihagyni..te is úgy keress tanfolyamot,h.pl., a kötelező órákkal ne ütközzön.(szeminárium..)


meg nekem lassan a szakdolin kéne dolgozni+2.félévben (februártól)államvizsgára.. azzal nem nagyon tudnám egyeztetni...


szóval én bánom h.nem kezdtem el.de neked javaslom!

2009. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amit kinéztem az két éves lenne, az egyetem meg ugyebár 3,talán itt kicsit félek hogy egyszerre végezném a kettőt. De gondolom az elmondások alapján, a lenézett kommunikáció szak mellett nem lehet nehéz megcsinálni, de én azért nem is becsülöm le :)
2009. aug. 1. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!