Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnáziumot válasszam,...

Melyik gimnáziumot válasszam, jelöljem meg felvételin?

Figyelt kérdés

Érdekelne: Veres Pálné,Szent László,Madách...



~Tanárok

~Közösség

~Programok

~Épület

~stb.

A válaszokat előre is köszönöm!!! :D :)


2012. szept. 16. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

A veres pálnéról, madáchrol es a szent laszlorol az odajáró ismerőseim azt mondják, hogy szeretik es szerintük jó suli! Érdekes beírni, ha neked is szimpatikusak!

En az eötvösbe járok, es nagyon szeretem, ezért ajánlom is! Nem tanulok többet mint általánosban, pedig az elején féltem, mert mindenki azt mondta hogy hú de nehéz lesz....de ez nem igaz!! Csomó szakkör, program, iszonyú jó közösség, tiszta, kulturált épület, kedves tanarok es diákok! szerintem elgondolkozhatnál rajta, ha nem vagy annyira rossz tanuló (mondjuk az általad felsorolt sulikbol azt szűröm le, hogy nem lehetsz az)

Remélem segitettem:)

2012. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ezekben gondolkozom (kivéve VPG). :) A Szent Lászlót írom 2. helyre, 3. helyre a Madáchot. A SZLG a közösség, programok, és a tagozatok miatt vonz (tök jók, a suli oktatása színvonalas), a Madách pedig a nyelv miatt. :)
2012. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:) Sokat segítettetek.

Utolsó válaszoló:Madáchnál,Szent Lászlónál melyik szakokat jelölöd? :D



Várom a további válaszokat!:D :) :D

2012. szept. 17. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
SZLG olasz, Madách kezdő angol, 05. tagozat :)
2012. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:)
2012. szept. 18. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Felvettek(?)
2013. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még szóbelik lesznek,és remélem azután
2013. febr. 25. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!