Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek így felvesznek az...

Szerintetek így felvesznek az Arany János Tehetséggondozó Programba?

Figyelt kérdés

Falun élek, anyukám tanár és két állása van, apukám munkanélküli, de eljárogat ide-oda melózni. Két testvérem van, mindkettő egyetemen tanul, és mivel nagyrészt az egyetemre kell a pénz, ezért mi otthon elég szegényes körülmények között élünk :/

A jegyeim 3-4-es körül vannak, viszont már nyertem meg matek, angol és informatika versenyeket.

Régebben sokat stresszeltem, pszichológushoz is sokat jártam, de úgy gondolom, kollégiumban szeretnék lakni a gimnázium alatt, és azt hallottam, az AJTP sok kirándulást szervez, mi pedig nyáron is ritkán megyünk el valahova, így jól jönne az.

Szerintetek van esélyem a bekerülésre?



2012. okt. 20. 11:35
 1/5 anonim válasza:
Szia! én AJTP-s vagyok, így tudok mesélni neked a programról bővebben ha szeretnél! A kérdésedre pedig a válasz: ha van gyermekvédelmi támogatásod, akkor pályázhatsz, de persze azon kívül egy sikeres felvételit is meg kell írni, hogy bekerülj a gimibe! melyik suliba szeretnél menni? iu. nekünk éppen ma volt a bentmaradósunk, és nagyon jó volt, én imádom ezt a programot!
2012. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nem feltétlenül kell gyermekvédelmi támogatás, mert nekem van olyan osztálytársam több is akinek nincs, csak monjuk az egyik szülőjük munkanélküli vagy elváltak a szülei ilyesmik.
2012. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hova mennél?
2017. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik suli ?
2017. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia válaszoló, nekem lenne pár kérdésem, nagyon megköszönném ha tudnál válaszolni!
2019. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!