Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen ikola a refi? (debrecen)

Milyen ikola a refi? (debrecen)

Figyelt kérdés
sok jót és rosszat is hallottam de nemtudom melyik az igaz
2012. okt. 30. 16:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem ikola!
2012. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
református
2012. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Bár én egy kicsit elfogult vagyok vele szemben, de szerintem azt nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy a legerősebb gimnáziumok egyike. Nehéz bekerülni, pedig már ha bent vagy, nagyon sokat kell tanulni, de ez természetesen meghálálja magát. Utána könnyebben bejutsz arra az egyetemre, amire szeretnél. Ezen kívül pedig nagyon jók a tanárok, és bár szigorúak, azért kedvesek is. Jó a társaság, hamar találsz magadnak barátokat, akkor is, ha nem vagy nagyon nyitott. (Én ettől nagyon féltem, mert nem vagyok az a barátkozós fajta, de már a második napon lettek barátaim.) Adnak lehetőséget a lelki feltöltődésre, a sportra, a kikapcsolódásra. Az épület hatalmas és gyönyörű, a szertárak és a szaktantermek fejlettek. Bárhová is akarsz tovább menni, a Refi biztos alapot ad.
2012. nov. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Elég gyenge iskola, de nem a begyűjtő kategória. Egy mentőövnek jó, ha nem vesznek fel sehová. Gyere a Fazekasba. :D
2012. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
a fazekast is megjelöltem de félek hogy nem vesznek fel:))
2012. nov. 18. 21:11
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
KEDVES 3. HOZZÁSZÓLÓ. LEGALÁBB A FÁRADTSÁGOT VENNÉD, HOGY KÉTSZER LEGÉPELED A DOLGOKAT. HÁNY KÉRDÉSHEZ COPYZTAD MÉG BE EZT A HAZUG VÁLASZT?
2012. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Igazad van, tényleg hazug válasz, mivel engem (kollégistaként) pl. sportolni sem hagynak. Többen is azért költöztek ki, mert egyesületben sportolnak, és képtelenek voltak egy órát elengedni a három óra szilenciumból erre nekik.

Abba kellett hagynom miatta két sportot, amiből egyet versenyszerűen űztem.

2013. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Undorító iskola, hagyd ott őket még ha sok bajjal is jár! Sajnos tapasztalatból mondom.
2014. jan. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó: hanyadikos vagy?

Én most vagyok negyedikes, úgy vélem, mi pont megkaptuk a legnagyobb szopást, ugyanis a suli jövőre egy rohadt jól felújított épületbe költözik a mostani negyven éve elhanyagolt helyett, mi sajnos kimaradunk ebből :S

Még a tanári kar háromnegyedét kéne kicserélni igazi tanárokra, és minden jó lenne.

2014. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már egyetemre járok. Na nem azért, mert olyan jó oktatást kaptam, hanem mert egy kisebb vagyont költöttünk különtanárra. Vagy inkább egy nagyobb vagyont. Azt a rohadt jól felújított épületet meg majd megnézem.. ez is csak egy hazugságaik közül, sajnos jól ismerem már őket.


De akkor szerinted is csak az épületet meg a tanári kart kéne lecserélni?:) És akkor mi volt a jó benne? SEMMI! UGYE? És az a baj, hogy erre is csak akkor jöttem rá, amikor az egyetemen találkoztam olyanokkal, akik remek oktatást kaptak. Én meg csak pislogtam, hogy jééé, ilyen is van???


Nézd meg a HVG különszámát. Az elő 100-ban nincs is benne!!

2014. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!