Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az Ady...

Mi a véleményetek az Ady Endre Gimnáziumról? (13. ker. ) Megéri a nyelvi előkészítős osztályba jelentkezni, jól megtanítják a nyelvet?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 11:53
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
40%
Akár milyen szimpatikus az iskola NE menny oda! én legalábbis nem ajánlom -.-"
2013. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
60%
csóri suli én sem ajánlom
2013. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
77%
a tanárok jófejek :)
2013. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
78%
milyen nyelvre akarsz menni?? én németre járok és szerencsémre kifogtam az egyetlen normális tanárt abból de még így se vagyok elragadtattva...
2013. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
az angol nyelvi előkészítő tagozatot írtam be elsőnek (most vagyok 8.-os), voltam nyílt napon és elég jól beszéltek angolul, 12.-esekhez ültünk be, bár azt hittem hogy kicsit "profibban" beszélnek már így 12.-esként, mert azt mondták a szülői értekezleten, hogy nagyon jó meg minden.. és aki azt mondta, hogy nem, miért rossz? légyszi írjátok meg a véleményeteket!
2013. febr. 8. 19:34
 6/44 anonim ***** válasza:
89%
az angol tanárok elég jók bár nem tudom mennyire készítenek fel...szerintem a tanárokkal nincs gond kivéve párat,de mindenhol vannak szar tanárok..inkább az osztályokkkal van baj :// minden csicskát felvesznek
2013. febr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, amikor nyílt napon voltam és beültünk órákra télleg voltak ilyen tanulók, de nekem tetszett az iskola.. meg azért ha felvesznek, remélem jól fogják tanítani az angolt.. mondjuk nem értem, hogy miért húzzák le, amikor olyanokat mondtak szülőin (bár lehet, hogy csak fényezték az iskolát), hogy az angol tagozatra xy-szoros túljelentkezés szokott lenni, és hogy barátságos a légkör.. a klikkesedés gondolom nagy, de ez mindenhol így van, de nagyon szeretnék egy jó társaságú osztályba bekerülni. azért írhattok még, köszi az eddigi válaszokat:)
2013. febr. 16. 16:14
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
hát van egy-két jó közösségű osztály bár ez osztályfőnöktől is függ mivel ő összeránthatja a társaságot :) nekem elég rossz osztályom volt ezért is mentem el...
2013. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
és az osztályfőnököm pfff katasztrófa volt és még milyen sulikat írtál be?
2013. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
81%

Én is az Ady-ba jelentkeztem:)!(hatosztályos gimi) Most megyek szóbelizni :/ Mondjuk én sok jót hallottam róla...

(Én németre jelentkeztem)

2013. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!