Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az Ady...

Mi a véleményetek az Ady Endre Gimnáziumról? (13. ker. ) Megéri a nyelvi előkészítős osztályba jelentkezni, jól megtanítják a nyelvet?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 11:53
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:
32%
szégyen az egész iskola, hihetetlen nyomorék emberekkel van teli, kb azt az 5 tanárt kivéve akik tényleg normálisak és tudnak tanítani csak f*szkalap köcsögök vannak akik azt hiszik ők sz*rták a spanyol viaszt. és még nemis említettem meg azt a hihetetlen MSZP s*ggnyalást amit az igazgató folytat. egy normális osztály sincsen, ami rendesen összetartana. egy szó mint száz semmilyen képen nem ajánlom.
2013. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
87%
Akik azt mondják, biztos, hogy jó iskoláról írnak? Természetesen én is Adys vagyok, de egyáltalán nem érzem ezt, amiről az előző válaszolók írtak. Az osztályom is jó, mondjuk ebben az osztályfőnökömnek a keze is benne van. A tanáraim nagy része is nagyon rendes, persze van egy-kettő, akit ki nem állhatok, de hol nincs?! Sokszor gondolkoztam azon, hogy lehet csak szerencsés vagyok? Ezt nem igazán tudom, én mindenesetre nagyon ajánlom a sulit.
2013. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy miért írták ezeket az előző válaszolók(előző válaszoló előtt), mert nagyon jó gimi, és én is csak ajánlani tudom ...(Én is Ady-s vagyok!!)

Egyetértek az előző válaszolóval!!:DD A tanárok is jók, persze van egy-két kivétel, de ez minden iskolába így van...Szerintem az előzők a Debreceniről írtak, mert az tényleg nagyon rossz!!Én nagyon szeretem a sulit. (és nem azért mert oda járok)És ha jó nyelvtanárt fogsz ki, akkor nagyon jól megtanítja, nem értem miért irogattak ilyeneket az előző válaszolók!!) Előző válaszoló: hanyadikos vagy??Mert lehet hogy egy osztályba járunkXDD

2013. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
7%
szerintem meg ti nem vagytok normálisak az ady egy szar a 11 osztályossal értek egyet és én is az adyba járok
2013. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: 11-es vagyok humán tagozaton ;)
2013. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
jajj bocsi arra értettem nem a-as hanem b-s én is imádom az ofőtök ő a legjobb ofő de a többi...
2013. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon jó gimi, nem értem, hogy mi bajotok van vele... Nekem az ofőm is jó az osztályom is nagyon jó, és szerintem itt, az Ady-ban sokkal többet kapok mint ilyen iskolákban pl. a Madách, vagy ilyen gimnáziumokban. Én nagyon szeretem, ti esetleg nem a Debreceni Ady-ra gondoltok??, ahogy mondta valamelyik előző válaszoló? Mert szerintem igenis nagyon jó, és akinek baja van vele menjen egy másik gimibe. És én most vagyok 12.-es és eddig mindig kitűnő volt a bizonyítványom. Igen, minden iskolába van egy-két "rosszabb" tanár, de ez így van még a legjobb iskolákba is, mint pl. a Szent István, vagy az Eötvös. Én mindenkinek nagyon ajánlom az Ady-t.
2013. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Valaki ismeri a Czompó Melinda tanárnőt?(Ady-sok)

Kedves?

2013. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
én ismerem engem nem szeret :DD
2013. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
70%

Az Ady Endre Gimnáziumra ki mondta, hogy rossz iskola?? A világ legjobb gimije (jó azért ez kicsit túlzás, de tényleg nagyon jó!) 1,5 évet jártam a Madách-ba, mert elköltöztem (a tanárok se tanítottak valami fényesen, nem is érdekelte őket, hogy mit csinálunk), aztán most az Ady-ba járok. Ott valami elképesztően jól tanítanak a tanárok. Már lassan 3 éve, hogy oda járok, és nem bántam meg, hogy az Ady-t választottam, nagyon jó suli... Az előző válaszolónak: a Czompó tanárnő nagyon jó tanár, mondjuk engem keveset tanít, de jófej tanár, és osztályfőnöknek nagyon jó...

Megkérdezhetem, kedves kérdező, hogy hova, milyen gimnáziumba vettek fel? Az Ady-ba jársz?

2013. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!