Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Ady Endre Gimnáziu...

A debreceni Ady Endre Gimnáziumnak milyen az épülete?

Figyelt kérdés

Jelenleg 7. osztályba járok és nagyon szeretnék az adyba menni és hallottam hogy az épülete romokban hever, lepukkant. Igaz ez?

Ha igen, újítgatják már? Vagy fogják egyáltalán?



2013. jan. 12. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Igen,az egyik legrosszabb állapotú az iskola épülete Debrecenben. Arra meg hogy felújítják,pont annyi az esélye,mint bármi másnak az országban:minimális.Most,hogy iskolák zárnak be,esélytelen hogy fel fogják újítani.

Egyébként nem egy nagy durranás az az iskola,vannak sokkal jobbak is Debrecenben.

2013. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bár fogalmam sincs,hogy milyen az Ady épülete, ettől függetlenül adok egy off választ. Elhiheted, hogy hallottam én már néhány debreceni középiskoláról, hogy milyen állapotban vannak.(Én is debreceni középsulis vagyok).A legtöbb iskolában nem túl rózsás a helyzet. Ne azért menj oda, mert hogy fel van-e újítva,hanem hogy tanulj!
2013. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elég ronda. Viszont a Fazekast most újították fel, nagyon szép lett!
2013. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem azért mennék oda mert luxus vagy valami...

Mint írtam, nagyon szeretnék oda járni. Ez hogy milyen az épület, nekem csak részlet... Most hogy biztosra tudom hogy milyen, még így is oda akarok menni....:)))

Nem nagy durranás... Debrecenve szeretnék gimibe menni, de az átlagom a 4.5-öt súrolgatja, szóval pl a Tóth Árpádra nem biztos hogy felvennének, míg az Ady-ba nagyobb rá az esély.

Köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 12. 18:42
 5/14 anonim ***** válasza:
A Tóth Árpádba felvesznek 4.5tel,meg ha jól megírod a felvételit mellé.Az iskolát meg ne az alapján válaszd ki, hogy melyik városban akarsz tanulni,főleg ha nem is ismered az iskolákat.
2013. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%

Ha benne van a pakliba a TÁG nálad, akkor nehogy már az Adyba menj, hacsak nem színésznek készülsz :))

A TÁG-ba valószínű, hogy felvennének, hatalmas lexikális tudást szerezhetsz ott, az Ady meg se közelíti.

A TÁG csak annyiból nem szimpi nekem mert sok ott a pénzes sznob csemete.

2013. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem színésznek készülök, angolra mennék. És ha a TÁG-ba fel is vennének, lehet hogy az nekem túl sok lenne. Nem vagyok olyan könnyen tanulós fajta. Van feladat, amin ha órákat szenvedek, se tudok megcsinálni. Szóval lehet, hogy nekem a TÁG úgymond túl jó iskola lenne... Lehet, nem tudnék úgy teljesíteni, ahogy ott kellene.
2013. jan. 13. 11:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ez a lényeg, de szerintem túlzás ez, hogy romokban hever. Ha még így is lenne, nem kell foglalkozni vele. A közösség annál is inkább jobb, mint bármelyik másik suliban. Én is ide járok.
2013. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ennyire dicséritek a TÁGot? Nincs rá okotok. Több közeli ismerőstől is hallottam már (olyanoktól, akik odajárnak), hogy ahhoz képest amennyire fel van futtatva tényleg nem egy nagy valami. Sőt, olyat is hallottam már, hogy ha a TÁGba mész, nehogy azt hidd, hogy rendesen meg fogsz tanulni angolul. A húgom idén volt nyílt napon, és azt mondta, hogy a Kossuthban meg az Adyban ezerszer kedvesebbek voltak a 8.-osokkal a diákok! Én az Adyba járok, kéttanynyelvűre, ezt is jelöltem be elsőnek. 4.8 volt az átlagom, a matekom 35 vagy 37 pont volt, nem emlékszem pontosan, a magyarom pedig 43. Szóbeliznem nem kellett a TÁGban, mert a 8.-oknak rendezett háziversenyen 2. lettem, ezzel pedig maximális szóbeli pontszám jár. Szóval nehogy azt hidd, hogy csak azért, nem magasztalom az egekbe a TÁGot, mert nem vettek fel. Gyere az Adyba, várunk szeretettel. Az épület kívülről tényleg nem bizalomgerjesztő, de belülről én imádom a termeket, szerintem gyönyörűek!

11.-es vagyok, és most tavasszal akarok komplex felsőfokú nyelvvizsgát csinálni. Külön tanárhoz nem járok, mert nincs rá szükség. Középfokú írásbeli nyelvvizsgát 9. novemberében csináltam. (A szóbelit még megszereztem általánosban).

Szóval nálunk, tényleg megtanulhatsz angolul! :))

2013. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
angolból 5-ös vagyok.. 14 tantárgyból az angollal együtt 8 lett 5-ös és 7 4-es.. így vagyok 4.51..bár tudom hogy nem az átlag számít ezért arra is kíváncsi vagyok, hogy mennyire nehéz a felvételi?.. tényleg csak angolból kell?
2013. febr. 26. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!