Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A miskolci Zrínyi Ilona...

A miskolci Zrínyi Ilona Gimnáziumba van így esélyem bekerűlni?

Figyelt kérdés
100-ból 76 pontom lett és 30-38-ik helyen vagyok. Franciára jelentkeztem :)15-17 embert vesznek fel.

2013. márc. 7. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek ehhez, de igyekszem... :D ha 15-17 embert vesznek fel franciára, és te a 30-38. helyen vagy, akkor szerintem nincs... de ha az összesített gimibe jelentkezőket tekintve vagy a 30-38. akkor pedig egyértelműen van.
2013. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tavaly az 53. még bejutott :)


[link]


Az elsőnek: ez úgy működik, hogy ilyentájt teszik ki a sulik (március 13-ig) az ideiglenes listájukat. Ezen mindenki rajta van, azok is, akik 2., 3., 4. stb. helyen jelölték meg az iskolát. Akiket ezek közül az első helyre felvesznek, azok erről a listáról szépen ki is esnek, ugyanis mindenkit csak egy helyre vesznek fel.

2013. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem :) Fura, mert az én időmben még nem így működött, hanem csak az áltsulis eredményeinket nézték, nem volt ilyen sorrendezés, hanem hogyha jelentkeztek az adott gimi nyelvi előkészítő évfolyamára mondjuk 40en, és abból 20at vehettek fel, akkor a tanulmányi átlag alapján rangsorolták a tanulókat és felvették a legjobb 20at. Ilyen írásbeli felvételink nem is volt, max olyan hely volt ahova csak egy elbeszélgetésre hívták be a jelentkezőket.
2013. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felvettek :)
2013. ápr. 23. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!